PARDUBICE - KLADNO

26. kolo hokejové 02 extraligy

PARDUBICE - KLADNO 3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0), v prodloužení
60:53
Pardubice rozhodují v prodloužení. Kladno se sice ubránilo, ale Pardubice zůstaly v pásmu, Sýkora propálil Orcta a ukončil zápas. Asistence: Pivko.
60:21
Snopkova rána od modré končí v Orctově náručí.
60:01
Začalo nastavení.

Pardubice: Lašák - Havíř, Snopek, Píša, Nikolov, Posmyk, Linhart, Kolář II - Sýkora, Rolinek, Pivko - Tvrdík, Pucher, Somík - Ondřej, Hlinka, Koukal - Bláha, Zohorna, Starý.
Kladno: Orct - Nádašdi, Hájek, Pavlas, Schnabel, Ševc, Štěpánek, Šmach - Gulaš, Patera, Procházka - Z. Nedvěd, Gardoň, Kuchler - Horna, Kalla, Bělohlav - Diviš, Kazatel, Tomajko.
60:00
Základní hrací doba nerozhodla. Domácí do prodloužení vstoupí ve výhodě čtyři na tři - budou tak hrát ještě 48 vteřin, pokud nerozhodnou.
59:53
Havířova střela končí v Orctově lapačce. Hostující gólman se skácel na záda. Kladnu schází sedm vteřin k bodu. Oddechový čas Kladna.
58:48
Přesilovka Pardubic. Domácí mohou rozhodnout, za nedovolené bránění je vyloučen Štěpánek. V ponechané výhodě zkouše štěstí z otočky mezi kruhy Hlinka, ale Orcta neprostřelil.
58:09
Sýkora ještě ze středního pásma minul branku. Orct se za jeho projektilem jenom ohlédl. Zápas sleduje 8240 diváků.
56:24
Vyrovnáno - 2:2. Pardubickým spasitelem je Jan Snopek, jehož našel v pravém kruhu Sýkora. Snopek napálil puk z první a překonal Orcta.
55:38
Gardoňovu ránu srazil Snopek do ochranné sítě.
55:29
Puk v ochranné síti za Orctem. Domácí působí bezradně, často kazí rozehrávku.
54:40
Domácí ve snaze založit rychlý útok vyhodili puk přes všechny čáry.
53:48
Snopkova bomba zprava i následná Somíkova rána od levého hrazení končí mimo. Somíkovu vykšrábl Orct pravou rukou.
52:53
Ondřejova rána po rychlém protiútoku neprošla. Další zakázané uvolnění Kladna.
51:26
Rolinek nahazoval zleva před branku, kam dojížděl Pivko, ale nedokázal puk ztečovat tak, aby mířil na branku.
49:57
Sražená Linhartova střela končí v ochranné síti za kladenskou brankou. Schnabel vyfasoval osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.
49:11
Minář jen přihlížel, když Schnabel dohrál u hrazení za Orctovou brankou Pivka. Domácí fanoušci mu za to vynadali.
48:33
Domácí jsou už v plném počtu. Hosté se sice nakonec usadili v pásmu, ale Gardoň dlouho držel puk a jeho přihrávka na najíždějícího Hjka byla tečovaná.