PARDUBICE - LIBEREC 3:1 (1:0, 1:1, 1:0). Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu. Pardubice vítězí 3:1 a v sérii s Libercem vedou 2:0 na zápasy.
59:04
Linhart se pokoušel o teč před Hniličkou. Puk netrefil, ale hra je daleko od pardubické branky.
58:35
Vaic zavezl puk po levém křídle do pásma, zadovkou našel Podkonický. Lašák jeho střelu kryje.
57:59
Pardubice jsou v plném počtu. Nejenom, že nevyužil Liberec přesilovku, kterou sehrál špatně, navíc při ní inkasoval.
56:59
Pardubice v oslabení zvyšují na 3:1. Dopita zachytil přihrávku na Fischera a samostatný nájezd zakončil střelou mezi Hniličkovy betony.
55:59
Dve minuty domácí ubránili. Liberec se dostal k jediné střele, ale při ní zlomil hůl.
53:59
Přesilovka Liberce. Po nebezpečné Linharově střele a protiútoku Liberce zasáhl Koukal vysokou holí v obličeji Čermáka, ten zůstal otřesený na ledě. Vyfasoval trest na 2 + 2 minuty.
53:05
Procházka zavezl puk do pásma po pravém křídle, nahrál na střed Vrbatovi, jeho střelu ale Lašák vyrazil a neohrozil ho ani Kotalíkův pokus o dorážku.
51:34
Z prostoru mezi kruhy pálil po Koukalově přihrávce při přečíslení tři na dva Průcha, ale stejně jako před chvílí těsně minul.
51:02
Domácí vyhazují na zakázané uvolnění. Oboustranně se přiostřilo v osobních soubojích. Zápas sleduje vyprodaná hala.
50:08
Linhart zahrál za Lašákovou brankou tělem do Nováka, ten se skácel k zadnímu mantinelu a těžko se sbíral z ledu.
49:52
Průcha projel do pásma středem, vypálil a těsně minul levou tyč Hniličkovy branky.
47:34
Do ideální palebné pozice v pravém kruhu nabil Divíšek Hejdukovi, ten ale vysoko přestřelil.
46:30
Lašák kryje ezi betony puk před Procházkou a Kotalíkem. Liberec nabírá obrátky, ale vyrovnat zatím nedokázal.
46:13
Obrovská šance Liberce na vyrovnání. Lašák vyrazil puk po Novákově střele zleva přímo na hůl Podkonického, stačil se ale bleskově přesunout, jeho ránu vyrazil, stejně jako dorážku Vaice zblízka. Puk se dostal zpět napravo k Podkonickému, ale ten trefil horní tyč, od níž se puk odrazil do ochranné sítě.
45:34
Tomajko přejel modrou čáru, vypálil, ale přestřelil. Dojíždějící bek Jiruš v souboji s Havířem povalil domácího gólmana Lašáka.
44:58
Po pravém křídle pronikl do pásma Sýkora, nahrál na dozadu modrou Snopkovi, jeho ránu kryje Hnilička. Pardubicím vyhovuje, že Liberec útočí a v jeho obraně vznikají skuliny.
44:24
Po pravém křídle se proti přesile proháčkoval Blažek, jeho rána byla zblokovaná, ale Hnilička raději podržel puk v lapačce.
43:42
Šmíd udržel puk v útočném pásmu. Z levého kruhu pálil bekhendem Rataj. Lašák kryje.
43:10
Po akci Sýkory pálil od modré Blažek. Hnilička vyráží do ochranné sítě.
41:55
Liberec se nájezdům domácích hráčů ubránil. Je v plném počtu. Šanci měli Dopita a Novotný.
41:00
Ve druhém útoku Pardubic nastupuje už od konce 2. třetiny místo Mikeska na centru Divíšek.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Pardubice se v ní dostali do dvoubrankového náskoku, ale "slovenská" spoluprácě Vaic - Podkonický vrátila Liberec do hry.
39:55
Přesilovka Pardubic. Vaic za Lašákovou brankou lehce zahákoval Snopka a o hlavu větší pardubický bek se ochotně poroučel k ledu.
39:10
Stoprocentní šance Pardubic. Hemský nahrál před brankoviště zcela volnému Bulisovi. Hnilička na brankovišti čaroval a puk vyrazil.
37:09
Hemský hledal před brankou Koukala, ten ale byl zblokován. na druhé straně prověřil Lašáka Kotalík.