PARDUBICE - SPARTA 4:3 (1:1, 1:0, 2:2), Konec zápasu.
Konec zápasu. Pardubice vítězí a premiéra se novým trenérům povedla.
Sparta zkouší power-play.
58:59
Mikeska dostal dvě minuty za vysokou hůl.
57:27
Do konce utkání je vyloučený brankář Bříza za nesportovní chování. V brance je Schwarz.
57:27
Pardubice vedou 4:3. Sýkora dorazil Blažkovu střelu.
57:04
Ton při útočné akci zaškobrtl a trefil vysokou holí Snopka.
55:29
Dvě minuty za vysokou hůl dostal Toman.
55:16
Sparta srovnává na 3:3. Lašák neudržel Vykoukalovu střelu od modré. dorážet se pokoušel Štrba, ale jeho bekhendová klička byla zblokovaná. Puk klouzal do branky, odpálit ho chtěl Snopek, ale místo toho do dorazil do branky.
54:46
Sparta se ubránila. Pardubice měly šanci až v závěru. Bříza vyrážel Kántorovu střelu od modré a poradil si i s Mikeskovou bekhendovou střelou od modré.
52:46
Za hákování dostal dvě minuty Černošek. Utkání sleduje 8947 diváků.
52:18
Sparta se ubránila. Pardubice byly v pásmu, ale nevystřelily. Když už se k puku dostal Kántor, tak mu střela nesedla.
50:28
Velkou šanci v oslabení měl Netík, který vypálil při přečíslení dva na jednoho. Lašák si však lehl do branky a puk chytil. Sparťanský útočník jen za brankou vztekle praštil hokejkou o led.
50:21
Sparta je ve čtyřech.
50:13
Domácí si zahrají osm vteřin proti třem. Lubinovu střelu z dobré pozice Bříza vyrazil a v pokračující akci se sekáním provinil Nikolov.
48:21
Mikesku krosčekoval Langhammer a Pardubice si zahrají přesilovku.
47:28
Pardubice se bez vážnějších šancí ubránily.
45:58
Pardubice měly obrovskou šanci v oslabení. Sýkora obral o puk obránce Hanzlíka a po pravé straně si nabruslil až před Břízu. Ten však jeho střelu pod horní tyčku vytěsnil lapačkou.
45:28
Přesilovku si zahraje Sparta. Nedovoleně bránil Čáslava.
45:00
Sparta snižuje na 2:3. Špaňhel vysunul za pardubickou obranu Josefa Straku, který kličkou do forhendu překonal Lašáka.
44:35
Pardubice zvyšují na 3:1. Bříza neudržel Čáslavovu střelu od modré a odražený puk dorazil do branky Čaloun.
44:00
Sparta je ve čtyřech. Bříza musel zasahovat po střelách Snopka, Kántora a Sýkory, ale svůj tým podržel.
42:32
Sparta bude hrát minutu a dvacetdevět vteřin ve třech. Ton zasáhl Havíře vysokou holí do obličeje.
42:16
Sparta měla velkou šanci v oslabení. Štrba z rohu nahrál Tonovi, který zblízka dvakrát pálil. První střelu Lašák jen vyrazil, druhou chytil do lapačky.
42:00
Pardubice si zahrají přesilovku. Vyloučený je Chabada za krosček Koukala.
41:29
Z levého kruhu střílel po objetí branky Čaloun, ale Bříza skryl puk v lapačce.
40:16
Pardubice v plném počtu.
40:01
Začala poslední třetina. Sparta hraje šestnáct vteřin přesilovku.
40:00
Skončila třetina. V přesilovce byly šance na obou stranách. Nejprve zavezl puk do pásma Sýkora a nahrál za sebe Lubinovi, ten však Břízu neprostřelil. Na druhé straně chyběl jen kousek ke gólu Markovi, kterého krásně uvolnil Vykoukal.