PARDUBICE - ZNOJMO

Druhé utkání čtvrtfinále hokejového play-off

PARDUBICE - ZNOJMO 2:0 (0:0, 0:0, 2:0). Konec zápasu.
60.00
Znojmo se po celý zápas soustředilo zejména na obranu, což se mu nevyplatilo. Po obdržení branky nedokázali jeho hokejisté žádným způsobem odpovědět.
60.00
Konec zápasu.
59.49
Pardubice vedou 2:0. Znojmo i v oslabení zkusilo power play, ale Čaloun pojistil do prázné branky vítězství Pardubic.

Pardubice:
Lašák - Píša, Čáslava, Snopek, Havíř, Čech, Linhart, M. Šeda, Koma - Sýkora, Blažek, Rolinek - Čaloun, Pucher, Hlinka - Mrázek, Pivko, Ondřej - Kolář, Koukal, Andrašovský.
Znojmo:
Trvaj - Němeček, Kříž, Chvátal, Jareš, Mojžíš, Kotaška, Švrček, Vaškovič - Růžička, Dopita, Selingr - Kucharczyk, Haman, Padělek - Tvrdík, Meidl, Svoboda - Beroun, Říha, Nedorost.
59.00
Hokejisté Pardubic kontrolují hru.
58.24
Radek Haman zahákoval unikajícího Rolínka a dostal trest dvě minuty. Pardubice mají přesilovku a šance Znojma na vyrovnání se snižuje.
57.24
Hosté si vzali oddechový čas.
57.20
Znojmo nemá sílu k závěrečnému tlaku, jeho hokejisté se nemohou dostat ani do obranné třetiny Pardubic.
56.00
Andrašovský tvrdě vystřelil na Trvaje a trefil ho do ramene. Gólman zůstal otřesen klečet v brankovišti a hra byla nachvíli přerušena.
55.36
Andrašovský dorážel beckhandem střelu Rolínka, ale gólman Trvaj byl na místě.
54.43
Znojmo je v plném počtu, hraje se 5 na 5.
54.36
Rolínek atakoval brankáře Znojma Trvaje, tělem ho vystrčil z brankoviště, ale hra pokračuje bez dalšího trestu.
54.01
Sýkora z Pardubic hlasitě protestoval proti odpískání zakázaného uvolnění a byl potrestán osobním trestem na 10 minut.
53.45
Pardubický Snopek byl zasažen pukem do tváře a v předklonu jde na střídačku.
52.43
Kotaška musel před Trvajem přidržet Andrašovského a dostal trest dvě minuty. Pardubice hrají přesilovku 5 na 4.
51.33
Hosté se v přesilovce do šance nedostali.
50.40
Znojemští se ani v přesilovce nedokáží dostat do útočné třetiny.
50.22
Miroslav Hlinka je zpátky na ledě.
49.33
Ondřej z Pardubic je potrestán dvěmi minutami za zbytečné držení protihráče. Znojmo hraje přesilovku.