Patera s Procházkou přispěli k výhře Omsku

29 2003
Moskva, Helsinky - Český útok opět pomohl Omsku v ruské hokejové superlize k vítězství. Pavel Patera, nejproduktivnější hráč soutěže, dal po přihrávce Martina Procházky první gól zápasu, svěřenci Ivana Hlinky a Radima Rulíka nakonec v Novokuzněcku vyhráli 2:1. Jyväskylä porazila v dohrávce 47. kola finské ligy Lukko Rauma 2:1 až v prodloužení. Rozhodující gól vstřelil ve čtvrté minutě nastaveného času Tuomas Pihlman.

Ruská liga
Díky výhře v Nižněkamsku se Omsk před reprezentační přestávkou ligy v tabulce posunul na třetí místo. V brance CSKA Moskva se o vítězství 4:2 zasloužil Dušan Salfický.

Výsledky - 42. kolo:
Chabarovsk - Kazaň 3:1, Novokuzněck - Omsk 1:2 (za hosty Patera 1+0, Procházka 0+1), Novosibirsk - Jaroslavl 2:7, Magnitogorsk - Dynamo Moskva 2:3 v prodl., Ufa - Perm 2:2, Petrohrad - Křídla Sovětů Moskva 3:1, HK CSKA Moskva - Čerepovec 4:2, Nižněkamsk - Togliatti 2:1, Spartak Moskva - Čeljabinsk 4:1.