Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Písek posílí brankář Masalskis

20 2004
České Budějovice, Písek - Po týdenní přestávce pokračuje první hokejová liga. České Budějovice budou ve středu od 17.30 hodin hostit Beroun, Písek pojede do Mladé Boleslavi. Písek zřejmě už zapojí útočníka Filipiho a uzdravené křídlo Kořánka. V brance může být Mensator, ale i Lotyš Masalskis, který se zatím v Karlových Varech neuplatnil.

„Filipi by měl mít potvrzený transfer a mohl by hrát,“ řekl trenér a zároveň manažer píseckých hokejistů Milan Mazanec.

„Masalskis už k nám přijel, zajišťujeme jeho start a může v Mladé Boleslavi nastoupit,“ dodal manažer IHC Písek.

V první čtvrtině v Písku domácí prohráli 0:3. Mladá Boleslav však nenaplňuje představy o svém působení v soutěži. Zatím uhrála 16 bodů, dvakrát tolik co Písečtí.

České Budějovice nabízejí novinku pro fanoušky. Kdo si na dnešní utkání s Berounem koupí Hokejklub, klubový časopis pro fanoušky, bude zařazen do slosování o bezplatné využití osobního vozu.

„Auto bude moci výherce využívat do našeho dalšího zápasu doma,“ potvrdil manažer klubu František Joun. Pokud by se nehrálo déle, platí, že auto může mít výherce deset dní. Losovat se bude o první přestávce zápasu, ve druhé přestávce bude vyhlášení losování.

V první čtvrtině vyhrály České Budějovice v Berouně 4:0. Beroun však bude nepříjemným protivníkem. Před týdnem zvítězil v Ústí nad Labem stejným výsledkem jako předtím České Budějovice na stejném ledě - 3:2.

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze