Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Plekanec s Fleischmannem zpívají Ledové království. Nevydržíte se nesmát

11 2015
Zima je tu, Vánoce se kvapem blíží a vedení Montreal Canadiens se rozhodlo, že své fanoušky potěší jedním nevšedním kouskem. Hráči zahodili hokejky a chopili se mikrofonů, aby společně zazpívali hit Let It Go z celosvětově úspěšného animáku Ledové království. Nás zajímal především výkon Tomášů Plekance a Fleischmanna. A zhlédnutí klubového videa stálo opravdu za to! Kterého hokejistu-zpěváka byste do dalšího kola talentové soutěže poslali vy?

Kdyby měla pěvecké výkony hokejistů hodnotit odborná porota, zřejmě by Tomáš Plekanec s Tomášem Fleischmannem dostali pořádnou sodu. Českým útočníkům to jde opravdu lépe na ledě s hokejkou a pukem než s mikrofonem. Ale o čisté tóny tady nešlo ani omylem. Montreal chtěl hlavně potěšit své fanoušky vtipným videem, které reaguje na celosvětově úspěšný animovaný film Ledové království.

Pokud bychom nad českými reprezentanty měli přece jen vynést nějaký verdikt, do dalšího kola by zřejmě postoupil Tomáš Fleischmann, který do svého vystoupení dal více emocí. Přestože Plekanec má za manželku zpěvačku Lucii Vondráčkovou, zdá se, že si k ní pro radu nedošel. Na postup to v jeho případě tentokrát nebude, ale nic se neděje, fanoušky potěšil alespoň sympatickým úsměvem.Najdete na iDNES.czmobilní verze