Toronto - Montreal: Perrot sráží Traverseho

Toronto - Montreal: Perrot sráží Traverseho - Torontský útočník Nathan Perrott (uprostřed) posílá k ledu montrealského obránce Patricka Traverseho. Vpravo je další hráč Toronta Travis Green. | foto: Reuters

Plekanec vymazal Belfourovu nulu

Toronto - Gól českého útočníka Tomáše Plekance pokazil jinak bezchybnou bilanci torontského gólmana Eda Belfoura v přípravném zápase s Montrealem. Maple Leafs zvízěili 3:1 a exkladenský forvard byl stav dvě minuty před koncem autorem čestného úspěchu Canadiens.

Domácí Toronto si rozdělilo do každé třetiny jednu branku. Skóre otevřel ve 14. minutě Joe Nieuwendyk, v druhé části se trefil Tie Domi a v závěrečném dějství Matt Stajan.

Výsledek
Toronto - Montreal 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
14. Nieuwendyk, 35. Domi, 51. Stajan - 58. Plekanec. Střely na branku: 35:25. Diváci: 18.979.