PLZEŇ - LIBEREC 1:3 (1:1, 0:1, 0:1), konec zápasu
60:00
Zápas skončil. Hosté měli vývoj utkání pevně v rukou od 10. minuty a domácí se nedokázali z jejich převahy vymanit.
59:30
Domácí uzamkli Liberec v jeho třetině, ale jediné čeho docílili je zakázané uvolnění. Hra se přesune před Málka.
58:01
Hosté podnikli rychlý výpad. Rataj pálil bez přípravy a Málek vyrazil.
57:45
Střela Adamského se odrazila od zadního hrazení před branku, kde puk našel najetý Důras, ale jeho střela skončila v lapačce Hniličky.
57:15
Plzeň si bere time out.
57:03
Hosté jsou v pěti. Blízko ke snížení byl Andrašovský, který ale nestihl tečovat střelu od modré.
55:49
Domácí se tlačí do branky a uzamkli hosty v obranné třetině. Hnilička šikovně posunul branku, aby přerušil. Vznikla drobná potyčka. Vylučovat se nebude.
55:03
Vyloučený je liberecký Rozsíval za sekání.
54:59
Vývoj utkání se pokoušel zvrátit domácí útočník Moravec, když se prokličkoval a obkroužil branku hostů. Poté se snažil najít místečko mezi levou tyčkou a Hniličkovým betonem. Neuspěl.
54:15
Matějovský je na ledě. Liberec už nikam nespěchá a snaží se kontrolovat své dvoubrankové vedení.
53:36
Hosté kontrolují hru a mají rozestavenou přesilovkovou formaci. Před Málkem se snažil kličkou a střelou z bekhendu zakončit Vampola, ale překvapit nedokázal.
52:15
Vyloučený je domácí Matějovský za hákování.
51:30
Liberec dostává hodně prostoru. Toho využil Šachl, který si zleva nabruslil před Málka. Domácí gólman střelu pokryl.
50:45
Diváky pobavila srážka domácího útočníka Šindela s čárovým rozhodčím Kalivodou.
50:22
Utkání sleduje 4 665 diváků.
49:34
Hosté jsou kompletní. Domácí hráči jsou v křeči a v hlubokém útlumu. Výhodu nejen že nevyužili, ale ani se nedokázali dostat do útočného pásma.
47:34
Sledovali jsme dosti nudný úsek hry. Oba týmy bojovaly ve středním pásmu. Bojůvky vyústily ve faul. odpočinout si jde hostující Richter za napadení.
44:06
Plzeňští se nevzdávají. Z prostoru mezi kruhy pálil švihem Jindřich. Hnilička s velkým štěstí střelu vyrazil.
42:58
Liberec vede už 1:3. Víšek si udělal prostor před brankou a bekhendovou střelou překonal Málka. Asistence: Klimenta, Jech.
41:29
Hosté jsou v plném počtu. Krstev je na ledě.
40:01
Začala 3. třetina.
40:00
Skončila 2. třetina.
39:55
Cartelli pálil od modré, ale do jeho střely padl obětavě liberecký útočník Novák.
39:25
Plzeň měla obrovskou šanci. Šindel zblízka dorážel Důrasovu střelu od mantinelu. Hnilička byl ale připravený.
38:55
Domácí jsou v pěti.
36:55
Výhodu budou mít i hosté. Ven jde domácí Výborný za krosček.
35:19
Hosté jsou v pěti a skvěle se bránili. Jediný pokus tak domácí zaznamenali až v poslední sekundě, kdy od modré pálil Výborný. Puk skončil Hniličkovi v klíně.
33:19
Ven jde také liberecký Hanzlík, který zastavil akci Davida Moravce až za cenu faulu loktem.
32:13
Důras zachytil puk na modré a mohl jet do nájezdu, jenže špatně přešlápl na čáře. Matějovský se na rozhodčí hodně zlobil a dostal tak 10 minut za nesportovní chování.