Gýna je vyloučený za držení. Závěr zápasu se jenom dohrává.
Plzeňští špatně střídali a do brejku ujel Kopecký. Hudáček ale jeho pokus o blafák vytěsnil betony.

Hudáček - Cartelli, Čakajík, Benák, Derner, Čech, Pulpán, Nedoma, Mazanec - Zelenka, Divíšek, Matějovský - Fabuš, Kracík, Důras - Vampola, Šindel, Adamský - Šaffer, Kubalík, Laš.
Hübl - Hranáč, Šlégr, Punčochář, Skuhrovec, Nikolov, Poživil - Kubinčák, Reichel, Prorok - Jenáček, Branda, Benda - Trávníček, Lukeš, Jánský - Bednařík, Kopecký, Sklenička
56:50
Bednařík si obhodil efektně Dernera a uháněl sám na Hudáčka, ten ho však vychytal.
55:06
Je po přesilovce. Litvínov hrál spíš na krásu než na efektivitu. Těsně před Hudáčkem se objevil Skuhrovec, plzeňského brankáře ale nepřehodil.
53:01
Matějovský dostává dvě minuty za hákování plus deset minut za nesportovní chování. Dnes tedy dohrál. K vidění nejsou dál žádné šance, na "hokej" se nedá koukat.
51:25
Do přečíslení dvou na jednoho ujeli Bednařík s Kopeckým. Ten se rozhodl na levém křídle zakončit sám prudkou ranou, tu ale Hudáček udržel mezi betony.
50:27
Už se hraje pět na pět. Ze hry se úplně vytratilo nasazení a k vidění dlouho nebyla žádná kloudná akce. Je to antihokej.
48:27
Vyloučený je Prorok za hrubost, hraje se čtyři na čtyři.
47:45
Vyloučený je Cartelli za držení. Litvínov hraje přesilovku.
47:44
Plzeňští povedli náznak útočné akce, Vampola však v rozhodující chvíli přihrál na hůl soupeře.
45:51
Konec přesilovky. Plzeň se trápí, nedostala se k puku, a když už ano, nahodila ho na zakázané uvolnění.
43:51
Vyloučený je litvínovský Benda za hrubost.
43:40
Domácí jsou kompletní, Litvínov v přesilovce nic nepředvedl, nedostal se do pásma.
41:31
Příliš mnoho plzeňských hráčů bylo na ledě, trest odsedí Laš.
41:20
Puk se náhodně odrazil k Brandovi, ale ten mířil vedle.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Její závěr se odehrál jen z nutnosti, Plzeň působí odevzdaným dojmem.
37:16
Litvínov vede už 5:2. Po podařené kombinační akci se dostal Jenáček do protiútoku, předložil puk mezi kruhy Brandovi a ten zamířil do horního rohu Hudáčkovy branky.