Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
PLZEŇ - SPARTA 4:1 (0:1, 2:0, 2:0), Konec.
60:00
Konec zápasu. Závěr duelu si domácí zkušeně pohlídali a Sparta už neměla sílu na to, aby se v duelu, který měla výborně rozehraný, pokusila o zvrat.
56:44
Oba týmy jsou v pěti. Zápas se už víceméně dohrává. Fanoušci si užívají druhou domácí výhru Plzně v sezoně, o kterou už tým Marka Sýkory jenom těžko přijde.
56:37
Oboustranné vyloučení. Za podražení je vyloučen Vopat, ale na trestnou lavici ho doprovodí i Nedoma, který podle mínění sudího Smetáka pád přifilmoval.
55:11
Po tvrdém zákroku Hlavačky zůstává za Břízovou brankou ležet Kracík. Rozhodčí Smeták zůstává v klidu a nevylučuje.
54:44
Přesilovka Plzně. Marek je vyloučen za sekání
53:01
Plzeň brání svůj náskok. Kratěna pálil z prostoru mezi kruhy na Málka, ten jeho ránu kryl. Ona to ani vyložená šance nebyla. Hosté se proti pozorné obraně domácích těžko prosazují.
51:42
Z levé strany se protlačil k plzeňské brance Marek, jeho střelu švihem ale Málek zkrotil a ukryl ji pod chrániči.
50:42
Sparta se ve výhodě do šance nedostala a 6710 diváků je ve varu.
48:42
Přesilovka Sparty. Hosté mají šanci vrátit se do zápasu. Vyloučen je Matějovský za nedovolené bránění
46:43
Další závar první plzeňské řady před Břízou. Ten ale tentokrát Padělkovu ránu po ledě kryl.
44:32
Plzeň využívá přesilovku - 4:1. A zase stejně! Kracík zleva zavezl puk za branku, nahrál před ní Aleši Padělkovi, který - nepokrytý - přidal čtvrtý gól.
44:03
Přesilovka Plzně. Vyloučen je Hlavačka za držení.
42:13
Plzeň zvyšuje na 3:1. Kracík Zpoza branky nahrál Padělkovi. Jeho první ránu ještě Bříza vyrazil, ale na bekhendovou dorážku už nedosáhl.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Plzni se v ní podařilo zvrátit nepříznivý vývoj zápasu, za což vděčí hlavně střelecké dispozici Moravce.
39:40
Plzeň vede 2:1. Andrašovský elegantně zavezl puk ze střední třetiny až za sparťanskou branku, přihrál ped ní volnému Moravcovi, který pohodlně skóroval. Bříza se přesouval na druhou tranu a neměl šanci zareagovat.
38:39
Stejně, jako před chvílí Matějovskému, se vedlo Špaňhelovi. Ten se snažil zpoza branky natlačit před Málka, ale brankovou konstrukci zboural a profesionální sudí Smeták hru přerušil.
37:29
Svůj důraz se snažil uplatnit Matějovský. Z levé strany objížděl sparťanskou branku, ale trochu to přehnal, takže konstrukci povalil na Břízu.
36:55
Hraje se oboustranně rychlý hokej. Akce se přelévají. Sparťan Růžička tečoval puk před brankou a Málek jej vyrazil levým betonem. Na drzuhé straně těsně předtím Adamský pálil nad.
32:12
Plzeň vyrovanala - 1:1. Výborný zavezl puk za branku, nahrál před ní Moravcovi, který napoprvé trefil levou tyč. Puk se k němu však vrátil a napodruhé už dlouhovlasý útočník skóroval.
31:21
Cartelli je na ledě. Sparta se do žádné velké šance nedostala. Domácí dobře bránili a vyhazovali puky.
29:21
Přesilovka Sparty. Vyloučen je Cartelli za hákování.
29:12
Cartelli vysunul Adamského, tjeho střelu od pravého hraení ale Bříza chytá.
28:53
Po levé straně prolétl do plzeňského pásma Chabada a snažil se rychlou kličkou a střelou po ledě překonat Málka. Ten ale levým betonem puk vyrazil.
27:32
Hra se dlouho přelévala ze strany na stranu, avšak bez vážnější šance. Až třetí sparťanská řada uzavřela soupeře. Šindel se snažil po vyjetí zpoza branky bekhendem překonat Málka. Ten ale puk zkrotil a Špaňhel už pak jenom povalil brankovou konstrukci.
22:43
Cabada je na ledě. Plzeň se tentokrát v přesilovce nedostala do ponřádné šance.
20:43
Další přesilovka Plzně. Vyloučen je Chabada za hru vysokou holí.
20:01
Hraje se 2. třetina.
20:00
Konec 1. třetiny. Plzeň se v oslabení bránila bez větších potíží. Až v závěru se snažil Netík o dorážku u levé tyče Málkovy branky, ten ale prostor vykryl.


Najdete na iDNES.cz