PLZEŇ - VÍTKOVICE 3:4 (1:0, 1:3, 1:1) konec zápasu
60:00
Konec zápasu.
59:58
Vítkovice sehrály závěr výborně. Plzeň nepustily do třetiny a bezpečně vyhazovaly.
58:00
Hlasatel oznámil poslední dvě minuty utkání. Plzeň se nemůže dostat do útočného pásma a Vítkovice pečlivě brání vedení.
57:16
Moravec se hnal do útočného pásma, ale čárový rozhodčí ho zastavil pro postavení mimo hru. Diváci se hodně zlobili.
56:41
Plzeň se snaží vyrovnat. Teď pálil Andrašovský z levého kruhu, ale puk skončil zase jen v lapašce Pince.
55:29
Vítkovice v plném počtu.
55:23
Zelenka vystřelil od modré a Pinc předvedl parádní zákrok lapačkou.
54:51
Po zákroku vítkovického hráče zůstal na ledě ležet Padělek. Rozhodčí Turčan však nevylučuje a vhazuje se ve středním pásmu.
54:07
Plzeň snižuje na 3:4. K odraženému puku se dostal Padělek a neomylně zamířil pod horní tyčku. Asistence si připisují Kracík a Moravec.
53:29
Plzeň bude hrát skoro dvouminutovou přesilovku pět na tři, když za podražení je vyloučený Procházka.
53:12
Za hákování dostal trest Hudec.
52:08
Oba týmy jsou v plném počtu. Utkání sleduje 5100 diváků.
51:43
Na led se vrátil i Štefanka.
50:46
Plzeň je ve čtyřech.
50:08
Další vyloučení. Trest za podražení si odpyká Štěpánek.
49:43
Síly na ledě se vyrovnají. Za nedovolené bránění dostal trest Štefanka.
48:46
Na trestnou lavici za hákování odchází Jindřich.
47:56
Dalším útok Vítkovic. Jež zachraňoval před dojíždějícím Köhlerem.
46:10
Vítkovice vedou 4:2. Po Křenželokově přihrávce od mantinelu se z těžké pozice prosadil Káňa.
45:34
Plzeň se zkouší dostat do pásma. Od modré vystřelil Philipp, ale jen mimo branku.
44:49
Další závar před plzeňskou brankou. Káňa se u levé tyčky snažil puk prostrčit do branky, ale Jež s Moravcem mu to překazili.
43:23
Vítkovice jsou aktivnější, Plzeň působí zaraženě. Burger z levého kruhu vypálil technickou střelu. Jež chytil puk do lapačky.
42:44
Před Ježem se najednou objevil osamocený Štefanka a pokusil se bez přípravy vypálit. Jež zázračně vyráží.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:54
Vítkovice si ještě vypracovaly velkou šanci. Köhler pálil zblízka a Jež zachránil lapačkou.
38:56
Vyloučený je Gulaši za držení. Hraje se tedy znovu čtyři na čtyři.
38:47
Plzeň v plném počtu.
38:31
Poměr sil na ledě se vyrovná. Za nedovolené bránění jde na trestnou lavici Jindřich. Chvíli před vyloučením se Vítkovice dostaly do přečíslení dva na jednoho. Jasečkovu střelu Jež vyrazil vyrážečkou.