Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
PLZEŇ - ZLÍN 1:2 (0:0, 1:1, 0:1). Konec zápasu.
60:00
Konec utkání - Zlín vítězí 2:1
59:50
Z ototčky pálil zřejmě v poslední příležitosti Trnka. Murín reflexivně vyrazil. Nosek se snažil trefit prázdnou branku, ale netrefil. Bully před Murínem.
59:21
Od modré pálil Cartelli, Murín puk chytil. Duda ho lehce dvakrát plácnul přes lapačku. Murín teatrálně padá a Duda je vyloučen za sekání. Přesto domácí pokračují v power-play.
58:50
Trenér Bokroš si vybírá oddechový čas, protože se bude vhazovat před zlínskou brankou. Plzeň zahajuje power-play.
57:55
Přesilovka Plzně. Zubíček je vyloučen za nedovolené bránění.
56:24
Domácí jsou po gólu zaskočení, jejich aktivita polevila. Naopak šanci měl agilní Erat, tvrdě pálil z pravého kruhu, Pejchar zasáhl vyrážečkou.
53:36
Zlín vede 2:1. V rychlém protiútoku tři na jednoho se Zubíček s Eratem napravo zbavili protihráce a nalevo nahráli zcela volnému Mokrejšovi, jenž propasíroval puk za Pejcharova záda.
52:20
Šance domácích. Kudrna po levé straně zatáhl puk, nahrával Dudovi, který číhal před brankovištěm, ale přihrávka k němu neprošla. Přesto pálil od modré Cartelli. Murín vyrazil levým ramenem nad.
49:51
Zlín se ubránil. Domácí dostali soupeře pod tlak, ale z něj byly pouze nahozené puky, které sice několikrát tančily před brankovištěm, ale vždy u nich byli dřív hostující hráči.
47:51
Přesilovka Plzně. Igor Murín nedovoleně atakoval Radka Dudu. Je za to vyloučen - trest odsedí Martin Erat.
47:15
Plzeňské obraně zavařil Martin Erat. Zpoza branky vyjel a snažil se puk zasunout po ledě k bližší tyči. Vzniknul závar, puk nebyl vidět. Po chvíli se odrazil na druhou stranu, kde byl opět všudybyl Erat. Zamíchal s pukem a snažil se trefit levý horní růžek. Pejchar vyrazil ramenem.
45:55
Ačkoli se Zlín v posledních okamžicích dostává pod tlak, dostal se do šance. Po nedorozumnění domácích hráčů se dostal puk ke Kováčikovi, ten se bekhendem z pravého kruhu snažil překonat Pejchara, ale plzeňský gólman betonem vyrazil. Zápas sleduje 7292 diváků.
44:05
Kudělka nebezpečně vystřelil z levého kruhu, Pejchar měl co dělat, aby puk zkrotil a nevypadl mu před brankoviště, kde číhali protihráči.
43:05
Šanci měl čtvrtý plzeňský útok. Puk dostal do pásma Kudrna, přenechal ho Matějovskému, jenž ho přihrál před brankoviště Dudovi, který se snažil zakončit mezi Murínovy betony, ale ty sklaply včas.
41:52
Třetí třetina začala opatrněji, než skončila druhá. Po delším obléhání plzeňského pásma střílel od modré Tesařík, ale asi o metr vedle.
40:01
Hraje se 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Zlín má navrch, Plzeň to dohání bojovností. Utkání je plné emocí, hraje se nadprůměrný extraligový hokej. Akce se přelévají ze strany na stranu a diváci se v hale rozhodně nenudí.
38:00
Domácí mohli zápas otočit. Duda po levém křídle zavezl puk za branku, stačil v tísni přihrát ped branku Kudrnovi, ale ten zakončil laxně a Murín v pohodě zasáhl.
36:14
Plzeň vyrovnala - 1:1. Martin Straka objížděl branku, byl podražený. Pravice rozhodčího vystřelila nahoru a při signalizovaném trestu převzal puk v levém kruhu Trnka a vypálil metr nad ledem a trefil se k protější tyči.
35:30
Plzeň se zoufale snaží útočit, ale jejich snahy jsou křečovité a těží z toho Zlín. Ten v poklidu brání a snaží se o protiútoky. Leška zleva v přečíslení dva na jednoho nahrával Čajánkovi, ale ten netrefil odkrytou část branky.
34:04
Zlín se ubránil v naprosté pohodě. Domácí tým si s těsnou obranou a s rychlým přistupováním nevěděl rady.
32:04
Přesilovku si zahraje i Plzeň. Vyloučen je Galvas za nedovolené bránění.
30:46
Zlín vede 1:0. V protiútoku po levé straně zavezl puk Leška, přenechal do tandemu Balaštíkovi, ten ho ale taky přejel a až třetí hráč Čajánek ho napálil a trefil se křížně k protější tyči.
29:58
Kudrna v protiútoku po levé straně sám na brankáře, zvolil střelu švihem, kterou Murín vyrazil.
29:11
Plzeň se ubránila, tentorát bez problémů. Emoce se z ochozů přenesly i na ledovou plochu, hra je rozháraná.
27:11
Přesilovka Zlína. Na stadionu vládnou emoce. Matějovský trefil do obličeje Barinku, ten se skácel k ledu. Rozhodčí hru přerušil, vyloučil plzeňského hráče. Když šel Barinka ukázat rozhodčímu krev v tváři, stadion vybuchl a spílal Barinkovi. Nicméně na trestnou lavici usedl i obránce Klaus - dostal desetiminutový trest za protesty.
26:01
Domácí se ubránili. Hned jak se Procházka vrátil na led, dostal puk, popojel, hledal najíždějícího Martina Straku, ale zlínský bek Nosek puk zachytil.
25:18
Plzeň se vymanila a dokonce se dostala do protiútoku. Duda ale volil individuální zakončení a Murín puk v pohodě chytil.
25:00
Domácí mají velké problémy s bráněním. Těžko vyhazují puky. Od modré pálil Martin Hamrlík, od pravého mantinelu Leška, ale Pejchar všechno pochytal.


Najdete na iDNES.cz