30. prosince 2003

Utkání 23. kola extraligy komentuje Ervín Schulz

PLZEŇ - ZNOJMO 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) Zápas odehrán
60:00
Konec utkání. Poslední střelu Jindřicha čtyři vteřiny před koncem Duba chytil, Znojmo odváží ze západu Čech tři body.
59:42
Znojmo se dostalo ven z pásma, vhazuje se ve střední třetině.
59:00
Duba se zapotil, nejprve chytil střelu Jindřicha a pak kryl střelu Andrašovského rovnou po buly.
58:45
Barta je z branky venku, Plzeň hraje power play.
58:44
Domácí trenér vybírá time out, vhazuje se v útočném pásmu Znojma.
57:51
Domácí jsou v plném počtu, Znojmo se v přesilovce nikam nehnalo a spíš jen drželo puk a kontrolovalo vedení.
55:51
Matějovský je vyloučen na 2+ 10 minut za vysokou hůl a místo talku Plzně se domácí musí bránit v oslabení.
55:39
Hurtaj se ociutl s pukem sám před Dubou, z otočky ale poslal pumk po zemi a Duba rozklekem šanci zlikvidoval.
54:39
Ani ve zbytku přesilovy domácí nevyrovnali, i když byli blízko. Andrašovský a Straka doráželi střely od modré, ale Duba skvělými zákroky zabránil gólům.
53:53
Pokračuje přesilovka 5 na 4, domácí se neprosadili ani při menším počtu hráčů na ledě.
52:39
Plzeň bude hrát přesilovku 4 na 3, Plášek je totiž vyloučen za podražení.
51:51
Další dvojité vyloučení, za sekání putují na trestnou lavici Hurtaj s Benákem.
51:12
Hurtaj se prodíral k brance a pálil zápěstím, Duba ale stačil zasáhnout.
48:45
Znojmo si hlídá modrou a vyhazuje puky, Plzeň se křečovitě a zatím marně snaží protlačit se do šancí. Nervózní zápas přinesl další oboustranné vyloučení, za hrubost si odpočinou Matějovský a Rataj.
44:35
Domácí se snaží vyrovnat, Dvořák střílel vleže na Dubu, ten ale puk pohlídal.
42:51
Znojmo opět vede, 1:2. Benák překonal Bartu lehkou žabkou od modré, nahrávali Erat a Rataj.
40:29
Plzeň vyrovnává, 1:1. Dobroň vypálil puk od modré mezi nohama brankáře Duby až do sítě, nahrávali Andrašovský a Straka.
40:01
Začala třetí třetina. Ještě necelou mintu se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.
40:00
Skončila druhá třetina. Znojmu skvěle vychází taktika, podařil se mu jeden brejk a díky tomu vede. Plzeň se totiž opět střelecky trápí a navíc má i smůlu, když Vostřák otřel puk o horní tyčku.
39:31
Další dvojité vyloučení. Krátoška a Snopek putují na trestnou lavici za hrubost, Snopek navíc dostal ještě 10 minut za bouřlivé protesty.
39:22
Do sólového nájezdu se dostal Andrašovský, ale jeho střela mezi betony Dubu nepřekvpila, puk chytil.
38:45
Po vzájemné potyčce jsou vyloučení Výborný a Haman.
37:40
Znojmu ani nedalo velkou práci se proti bezmocným domácím ubránit, Plzeň v přesilovce vůbec Dubu neohrozila.
35:40
Rataj zahákoval Švíka a je vyloučen, početní výhodu bude mít Plzeň.
35:28
Hosté se dostali do pásma až po minutě, ale Uram vjel do brankoviště a rozhodčí tak přerušil útok. Pak už se Znojmo ani neprobilo do útočné třetiny.
33:28
Přesilovku si zahrají hosté, Jindřich je vyloučen za vysokou hůl.
32:37
Přesilovku ukončily divoké momenty. Nejprve ujeli Znojemští ve třech proti jedinému obránci, Uram ale nepřihrál přesně a na druhé straně pak v brejku nahrál Krátoška Vostřákovi, který trefil břevno.
31:24
Plzni se přesilovka nedaří, naopak musel zasahovat Barta na druhé straně proti střele Křetinského od modré čáry.