PLZEŇ - ZNOJMO 4:1 (1:0, 1:1, 2:0), konec zápasu
60:00
Utkání končí. Plzeň porazila Znojmo 4:1.
58:49
Plzeň střílí branku! Obránce Nedoma se na modré dostal k puku, vyslal na Trvaje ostrou ránu, kterou hostující brankář jen vyrazil a dorážející Padělek přidal čtvrtou branku Plzně.
56:59
Znojmo si bere TIME- OUT a snaží se s utkáním ještě něco udělat.
56:16
Znojmo je v plném počtu. Domácí se tentokrát do šancí nedostávali. Snaží se kontrolovat svůj náskok.
54:16
Další přesilovku si zahrají opět Plzenští. Vyloučen je Čakajík za držení hole. V signalizované výhodě měl obrovskou šanci Moravec, ale proti jeho střele do odkryté branky stačil Trvaj nastavit vyrážečku.
52:55
Plzeň vstřelila branku! A znovu u toho byl Kracík. Zpoza branky našel Trnku, který si najel až před branku a nadvakrát překonal Trvaje. Domácí využili přesilovku a vedou 3:1.
51:26
Vyloučen je na druhé straně znojemský Mojžíš za hákování.
51:06
Plzeň je v plném počtu. Málek řešil jen tři střely od modré.
49:06
Domácí obránce Klaus je vyloučen za sekání na dvě minuty. Znojemští hrají přesilovku.
45:23
Za vyrovnáním se teď hnal znojemský Plášek. Jeho ránu Málek vyrazil, ale Plášek se dostal i k nebezpečné dorážce. Brankář domácích byl na místě.
43:18
Plzeň je v úvodu třetí třetiny aktivnější. V nájezdu tří domácích hráčů na dva znojemské obránce pálil Tvrdoň, ale Trvaj ramenem vyrazil.
40:01
40:00
V Plzni skončila druhá třetina. Domácí si udrželi těsné vedení.
38:53
Znojmo je v plném počtu.
37:45
Z pravého kruhu pálil Moravec, Trvaj byl na místě.
36:53
Za krosček je vyloučen znojemský Bičánek na dvě minuty.
36:20
Šanci Plzně měl Tvrdoň, ale Trvaje nepřekonal ani nadvakrát.
35:19
Uram se pokusil z nulového úhlu překonat Málka, domácí brankář skryl puk ve výstroji.
33:58
33:48
A znovu Trvaj, tentokrát si na něm vylámal zuby Důras.
33:17
Trvaj zachraňuje na brankové čáře. Kracík vybruslil zpoza branky. Bekendovou střelu vyrazil Trvaj k Padělkovi, který mířil do odkryté branky. Znojemský brankář ale ještě stihl natáhnout ruku a ztlumit puk v rukavici.
31:58
Plzeň hraje přesilovku. Ondřej se dral za pukem v útočném pásmu s přílišnou vervou a ve své snaze podrazil Málka v brankovišti.
31:08
Plzeň vstřelila branku! Po akci první řady domácích si od mantinelu nabruslil mezi kruhy Kracík a umístěnou ranou mezi Trvajovu lapačku a horní tyč poslal domácí znovu do vedení. Asistence: Andrašovský.
28:46
Plzeň je plném počtu. Znojmo se nedostalo k souvislejšímu tlaku v domácí třetině.
26:46
Znojmo si zahraje další přesilovku. Vyloučen je opět Jindřich, tentokrát za podražení.
26:12
Po delší době jsou v akci i Plzenští. Z pravého kruhu ostře pálil Nedoma, Trvaj si ale s jeho pokusem věděl rady.
25:01
Problémy zápas v Plzni neopouštějí. Hlavní sudí Husička se tvrdě srazil s jedním ze znojemských hráčů a zůstal ležet na ledě. Už je ale zpět na nohou a zápas pokračuje.
23:54
Znojmo střílí branku! Uram nahodil z pravého kruhu puk po ledě před branku, odkud ho do sítě uklidil Erat a vyrovnal. Druhou asistenci u branky si připisuje Ludvík.
22:25
Znojmo vytáhlo obranu až do plzeňského pásma a vytěžilo z toho dobrou střeleckou příležitost. Mikulík pálil švihem z mezikruží, Málek jeho pokus vytěsnil ramenem.