Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Pořád se jedná, zní z hokejových kruhů

17 2001
Brno - Hokejová Kometa Brno se zřejmě spojí s partnerem, který ji dokáže uživit a zajistit jí budoucnost. Taková je vize hokejových funkcionářů v Brně a blízkém okolí, představa, o které se jedná. Včera se sešel šéf oddílu Jaroslav Vrba s Martinem Grohem, majitelem hokejistů Rosic. Jednali o spolupráci a možná o propojení obou klubů.

"Byla to informativní schůzka, vyjasnili jsme si pozice, nic víc," uvedl Groh. "Dali jsme na srozuměnou, že jsme připraveni spojit své síly s brněnským hokejem, tak jak jsme o tom vloni mluvili s Ytongem. Víc se vnucovat nemůžeme, my můžeme jen nabízet. K žádným zásadním rozhodnutím zatím nedošlo," upřesnil Groh. Podle jeho slov jsou v Rosicích připraveni zahájit v pondělí po dovolených další fázi přípravy.

Sérii jednání už představitelé Komety absolvovali se zástupci Mladé Boleslavi. Do minulého pátku mělo z Brna vyjít stanovisko, zda si Kometa soutěž ponechá, termín byl posunut na včerejší odpoledne. Ale bez výsledku. "Stále jednáme," zní z hokejových kruhů. O čem, s kým a jak, to je jen v hlavách funkcionářů.

"Ani tam neuvádějte, že jednáme my," požádal včera jeden z nich. "Zavázal jsem se k mlčení," řekl další muž. Podle některých pramenů se do celé záležitosti vložili zástupci města.

Předseda Komety na žádosti o rozhovor nereaguje. Minulý pátek hráčům vyplatil část dlužných výplat, další slíbil vyřídit.

Jeho mužstvo už čtvrtý týden nemá společnou přípravu, ta by se měla znovu rozjet na přelomu tohoto a příštího týdne. O některé hokejisty je zájem jinde, například elitního prvoligového střelce Tomáše Karného láká Prostějov.

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze