Hosté už koncovku zvládli bezchybně a odvážejí si z Prahy cenné vítězství 2:1.
59:52
Pardubice si vyžádaly oddechový čas.
59:52
Byla posunutá pardubická branka. Sparťané se snaží přesvědčit rozhodčího, že šlo o úmysl. Nehraje se, hokejisté diskutují.
59:28
Je vyloučen pardubický obránce Vyhlídal, bude se vhazovat před Svobodou a sparťanský gólman Bříza už je na střídačce. Začíná power play domácích, kteří budou hrát šest proti čtyřem.
57:15
Sparta se snaží o vyrovnání a převzala iniciativu. Nejprve ovšem vynikl gólman Svoboda, pak Král nedokázal doklepnout puk do odkryté branky.
54:21
Pardubice vedou 2:1. Po zaváhání sparťanské obrany se sám před Břízou objevil útočník Pospíšil a mířil přesně pod horší tyčku.
53:48
V této přesilovce si Pardubice aspoň vytvořily několik šancí. Do jedné střely skočil Kučera, další zlikvidoval Bříza.
51:48
Za faul je vyloučen sparťanský útočník Hlinka.
50:28
Pokračuje trend zoufalých přesilovek. Východočeši zase nic nevymysleli a Novák je opět na ledě.
48:28
Pardubice hrají další přesilovku, hříšníkem je domácí obránce Novák
47:28
Pardubice drží nad vodou brankář Svoboda. Nejprve skvěle lapil ránu Tomíka, pak rychle vymrštil betony a zlikvidoval dorážku Šreka.
41:30
Hraje se opět v plném počtu, Pardubice jen rozšířily statistiku nevyužitých přesilovek
40:01
Začala třetí část hry, Pardubice ještě dohrávají přesilovku.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:38
Pardubice dohrají třetinu v početní výhodě. Vyloučen je Srdínko, který fauloval unikající Janeckého
36:28
Hra je plná soubojů a nepřesností, diváci si moc hezkého hokeje neužívají
33:50
Ani tuto početní výhodu Sparta nezvládla nejlépe, a to ještě Bříza se štěstím vyrazil sólo P. Sýkory ramenem
31:50
Série vyloučení pokračuje, tentokrát jde na trestnou lavici hostující Kudrna
31:01
Sparťanská přesilovka skončila také bez gólu, naopak na druhé straně měl šanci Janecký
23:01
Sparta začala druhou třetinu a větším elánem, v útočné fázi se prosazuje především Hlinkova řada
20:01
Začala druhá třetina
20:00
Skončila úvodní třetina
17:57
Pardubice vyrovnaly. Po chybě sparťanského obránce Srdínka se k puku dostal M. Sýkora a střelou po ledě překonal Břízu.
16:56
První sparťanský útok se usadil před Svobodu. Akci zabrzdil Novotný jen za celu faulu na Žemličku, ten však oplácel a oba jsou vyloučeni.
15:17
Sparta vede 1:0. Král se dostal v útočném pásmu k puku, probil se až před gólmana Svobodu a propasíroval kotouč mezi jeho betony.