konec utkání
3:1, 0:0, 0:0
přípravný zápas hokejové reprezentace před světovým šampionátem
60:00
Konec utkání. V závěru se sice slovenští hokejisté dostali do třetiny před brankáře Salfického, ale nedokázali vytvořit si jedinou šanci a ani nestačili odvolat Rybára. Česko vyhrálo nad Slovenskem 3:1. Odveta se hraje ve středu od 17:30 v Martině.
59:21
Slovenský tým si bere oddechový čas, vhazovat se bude před obrannou třetinou domácích.
59:06
Konec přesilovky domácích bez využití.
57:06
Uram se zblízka pokusil obstřelit Salfického, ale netrfil ani branku. Při následném protiútoku byl podržen Vlasák a na dvě minuty odešel Nádašdi.
55:40
Do jasné gólové šance dostali čeští obránci slovenského kapitána Zdeno Cígera. Ten ale na dvakrát nedokázal Salfického překonat. Český gólman dobře vykryl šanci Cígera.
55:30
Utkání se zdá rozhodnuté. Soupeři se obezřetně hlídají a brání svoji obranou třetinu.
52:12
Přibývá osobních soubojů, nehraje se ale zákeřně. Ani jeden ze soupeřů si nedokázal vytvořit stálejší tlak.
50:30
Stále se hraje rychlý útočný hokej, ovšem bez větších šancí na obou stranách.
47:12
Obraz hry se nemění. Hostující hokejisté se snaží dostat za obranu domácích, ti jim to příliš nedovolují. Jen jednou vypíchl Púcher puk českým obráncům, ale nedokázal svoji šanci využít, střela šla mimo. Ani domácím se nedaří využít dlouhé příhrávky za obranu, jednu z mála šancí Hübla bez problémů kryl Rybár.
43:39
Hraje se rychlý hokej, často se bojuje o puk u hrazení. Slovenští hokejisté jsou nicméně aktivnější ve hře dopředu. Domácí hokejisté se snaží dostat do šancí rychlými nahrávkami na útočnou třetinu - často jsou nepřesné a končí zakázaným uvolněním.
41:55
Na led se vrátili potrestaní Havíř a Tomík. Hraje se 5 na 5.
40:01
Začala 3. třetina, hraje se 4 na 4.
40:00
Skončila 2. třetina. Na začátku závěrečné budou mužstva hrát ještě 1 minutu a 55 vteřin ve čtyřech.
39:55
Za nedovolené bránění odešli na trestnou lavici Havíř a Tomík. Závěr druhé třetiny se hraje čtyři na čtyři.
39:00
Po několika přesilovkách se hra vyrovnala. Slováci útočí, čehož Češi využívají k brejkům. Ani jedno mužstvo si však nedokázalo vytvořit větší šanci.
35:10
Hraje se pět na pět. Domácí neměli větší šanci při přesilovkách.
33:15
Na led přišel z trestné lavice Holík a domácí mají téměř půl minuty přesilovku pět na tři.
33:10
Vyloučen slovenský kapitán Cíger za sekání. Pět vteřin hrají Češi 4 na 3.
31:43
Skončila přesilovka hostí. Za podražení Vlasáka jde na trestnou lavici Pavlíkovský. Hraje se 4 na 4.
31:15
Sílící tlak slovenských hokejistů vyústil ve faul Holíka, ten odchází na dvě minuty za držení.
29:10
Slováci jsou lepší - třikrát se dostali do vyložených šancí, když nekrytí doráželi střely obdránců od modré. Somíkovu šanci musel jeden z českých obránců zachraňovat na brankové čáře, když už byl Salfický překonán.
26:15
Po přerušení se ani jedno z mužstev nedostalo do větší šance. Pouze Vlasák nebezpečně vystřelil po špatné rozehrávce hostí.
24:44
Po deseti minutách nuceného přerušení kvůli vypadlému plexisklu se začalo opět hrát.
24:43
Stále se nehraje. Z polovina zaplněná hala olomouckého stadionu se baví mexickými vlnami. Mezi zhruba třemi a půl tisíci diváky je jich spousta ze Znojma.
24:43
Přerušená hra na delší dobu. Za brankou slovenského brankáře vypadla po souboji hráčů tabule plexiskla na mantinelu. Správci nyní pracují na opravě.
23:02
Druhá bitka v utkání. Tentokrát se do sebe pustili Ujčík a Pavlíkovský. Oba jdou na dvě minuty za hrubost na trestné lavici. Hraje se čtyři na čtyři.
22:25
Slováci jsou pod tlakem. Holík a krátce po něm i Kotalík nastřelili pravou tyčku Lipovského branky.
20:01
Začala druhá třetina. V první třetině byl poměr střel 14:14. Nejistého brankáře hostí Lipovského vystřídal Rybár.