Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Příště budeme ještě lepší, slibuje kapitán

6 2004
Ústí nad Labem - Těší je, že bavili ústecké diváky, ale rozhodně neplánovali, že letošní sezonu zabalí tak brzy. Dravý útočník Daniel Hodek, kapitán ústeckých hokejistů, i důrazný obránce Radim Skuhrovec si přáli víc než „jen“ semifinále první ligy s Berounem. "Že bychom odešli ze sezony tak brzo, to jsme nečekali," přiznal druhý nejproduktivnější zadák týmu.

Hodek, hráč s tváří rošťáka a dírou v puse po vyraženém zubu, už přeladil pozornost na budoucnost: "Musíme semifinálový nezdar rozchodit, už je za námi. Příští sezonu se začíná znovu."

Když se oba ohlédnou za uplynulým ročníkem, vidí především plné tribuny lidí. Nikdo v soutěži nemohl konkurovat průměrné návštěvě 3340 diváků.

"Ústecký fanoušek si hokejově přišel na své, doma jsme předváděli divácky atraktivní hokej, získali dost bodů," mínil Skuhrovec a Hodek za celé mužstvo vzkázal: "Dík všem lidem, že stadion zaplnili. Jsme rádi, že tady mají o hokej takový zájem."

Včetně play-off posbíral Hodek 37 kanadských bodů, nejvíc ze všech z kádru. Jako správný kapitán tým táhl. V dubnu mu končí smlouva a rád by zůstal.

"Určitě se domluvíme," věřil. "Jádro mužstva smlouvy má, když se vhodně doplní, budeme ještě lepší než letos."

Předběžnou dohodu s Hodkem, že ústecký dres nesvlékne,  potvrdil sportovní manažer klubu Jan Jandera. Příští sezona bude pro Lvy druhým pokusem ze tří, v nichž chtějí proniknout do extraligy.

"Bude se dělat nové zázemí, dojde k rekonstrukci haly. To bude první krok," odtušil bek Skurhovec.

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze