Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Semifinále začne v Litvínově, pak se Třinec střetne se Spartou

Třinec se v semifinále střetne se Spartou | foto: Alexandr Satinský, MAFRA

23 2015
Vítězství Komety v posledním, sedmém čtvrtfinálovém utkání se Zlínem, určilo podobu dvojic pro semifinále hokejové extraligy. Vítězům základní části z Třince přisoudilo Spartu, brněnský tým pak vyzve druhý Litvínov.

Do letošního semifinále se probojovaly všechny výše nasazené týmy, tedy celky z prvního až čtvrtého místa v základní části. První Třinec změří síly se čtvrtou Spartou v souboji týmů s nejsilnějším útokem.

Druhý Litvínov vyzve třetí Kometa - tato série začne ve čtvrtek. Vítězové sérií, kteří si zahrají finále, budou známí nejpozději 8. dubna.

Podívejte se na kompletní program semifinále hokejové extraligy.

Čtvrtek 26. března - 1. zápas: 18:20 HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno (vzájemné zápasy v této sezoně: 6:1, 6:5 po sam. nájezdech, 1:3, 1:2; ČT Sport).

Pátek 27. března - 2. zápas: 17:10 HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno (ČT Sport).

Sobota 28. března - 1. zápas: 15:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (1:2, 1:4, 5:4, 5:6; ČT Sport).

Neděle 29. března - 2. zápas: 17:20 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (ČT Sport).

Pondělí 30. března - 3. zápas: 18:15 HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov (ČT Sport).

Úterý 31. března - 4. zápas: 17:20 HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov (ČT Sport).

Středa 1. dubna - 3. zápas: 18:20 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec (ČT Sport).

Čtvrtek 2. dubna - 4. zápas: 18:20 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec (ČT Sport).

Pátek 3. dubna - případný 5. zápas: 18:20 HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno (ČT Sport).

Sobota 4. dubna - případný 5. zápas: 16:20 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (ČT Sport).

Neděle 5. dubna - případný 6. zápas: 18:20 HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov (ČT Sport).

Pondělí 6. dubna - případný 6. zápas: 18:20 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec (ČT Sport).

Úterý 7. dubna - případný 7. zápas: 18:20 HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno (ČT Sport).

Středa 8. dubna - případný 7. zápas: 18:20 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (ČT Sport).

Finále

Sobota 11. dubna - 1. zápas: 15:15 1 - 2 (ČT Sport).
Neděle 12. dubna - 2. zápas: 17:20 1 - 2 (ČT Sport).
Středa 15. dubna - 3. zápas: 17:15 2 - 1 (ČT Sport).
Čtvrtek 16. dubna - 4. zápas: 17:15 2 - 1 (ČT Sport).
Neděle 19. dubna - případný 5. zápas: 18:20 1 - 2 (ČT Sport).
Úterý 21. dubna - případný 6. zápas: 18:15 2 - 1 (ČT Sport).
Čtvrtek 23. dubna - případný 7. zápas: 17:15 1 - 2 (ČT Sport).

Autor:




Bodování

8

Tomáš Marcinko

Třinec

8

Dominik Kubalík

Plzeň

7

Tomáš Mertl

Plzeň

Góly

7

Tomáš Marcinko

Třinec

6

Dominik Kubalík

Plzeň

5

David Květoň

Vítkovice

Tabulka ligy

Klub Z V VP PP P SKÓRE BODY
1. Chomutov 5 3 2 0 0 17:9 13
2. Plzeň 5 3 0 1 1 24:13 10
3. Vítkovice 5 3 0 1 1 17:10 10
4. Třinec 5 3 0 1 1 15:12 10
5. Kometa 5 2 1 1 1 17:12 9
6. Liberec 5 3 0 0 2 9:8 9
7. Ml. Boleslav 5 2 0 1 2 12:13 7
8. Jihlava 5 1 1 1 2 13:15 6
9. Litvínov 4 2 0 0 2 6:8 6
10. Sparta 4 2 0 0 2 11:15 6
11. Olomouc 5 2 0 0 3 10:18 6
12. Hr. Králové 5 1 1 0 3 9:14 5
13. Pardubice 5 1 0 0 4 9:15 3
14. Zlín 5 0 1 0 4 6:13 2

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze