Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Protřelý manažer přišel zvednout hokejové Brno

29 2004
Brno - Rostislav Dočekal oficiálně potvrdil svůj příchod do prvoligového týmu hokejistů brněnské Komety, kde bude působit jako generální manažer. O jeho angažmá informovala už před měsícem MF DNES poté, co byl odvolán z obdobné funkce v extraligovém Znojmě.

"Chci pozvednout klub na extraligovou úroveň. I proto jsem dal Kometě přednost před dalšími nabídkami a po deseti letech se vracím do města, kde jsem kdysi s hokejem začínal," vysvětloval Dočekal.

"Společně s panem Medlíkem bych měl mít na starosti sportovní stránku. Chci se ale zapojit i do hledání sponzorů."

Dočekal by si s sebou rád přivedl Pavla Pazourka, bývalého kouče Znojma , jenž před necelými třemi týdny ukončil své působení v Karlových Varech. "Neznamená to nějaký tlak na trenéra Číhala. S Pazourkem počítám do managementu klubu."

To potvrdil i odvolaný kouč Karlových Varů. "Svaťa Číhal dělá svou práci dobře, odvolávat ho by byla velká chyba," souhlasí Pazourek.  "Práci v Kometě bych se nebránil a rád bych začal něco dělat co nejdřív."

A jaké si protřelý manažer Rostislav Dočekal v letošní sezoně klade mety? "Nejdůležitější bude získat si důvěru sponzorů a města."Najdete na iDNES.czmobilní verze