Utkání osmifinálové skupiny E šampionátu v Kanadě

RUSKO - ŠVÉDSKO 3:2 (0:1, 1:1, 2:0), konec zápasu
60.00
Zápas je u konce. Rusové šťastně přehráli Švédy.
59.55
Gólman Lunqvist neudržel po nešťastně prohraném zápase nervy, o led rozmlátil hokejku a dostal osobní desetiminutový trest.
59.55
Rusko vede 3:2. Švédové už jen nahazovali puk a čekali na prodloužení, ale Sjomin sebral kotouč u mantinelu a našel najíždějícího Ovečkina, který s velkým štěstím protlačil puk přes obránce a Lunqvista do švédské sítě.

Rusko: Nabokov - Nikulin, Markov, Kornějev, Grebeškov, Vorobjev, Tujtin, Markov, Kalinin - Morozov, Zinovjev, Kovalčuk - Semin, Fjodorov, Ovečkin - Sušinskij, Gorovikov, Zaripov - Afinogenov, Tereščenko, Radulov.
Švédsko: Lundqvist - Stralman, Murray, Edler, Frogren, Johansson, Fernholm - Hornqvist, Backström, Fabricius - Nilson, Wallin, Ekman - Weinhandl, Martensson, Ledin - Holmqvist, Widing, Warg - Andersson, Nilsson.
59.18
Hra přerušena. Vše se schyluje ke třetímu prodloužení v řadě kvalifikační skupiny E.
58.09
Zaripov střílel z otočky, ale trefil pouze Lunqvista do masky.
57.18
Wallin střílel ze tří metrů sám před Nabokovem, ale netrefil branku.
56.22
Závar před Lunqvistem. Ovečkin z otočky a po něm Sjomin vystřelili, ale třetí zásah ruskému týmu to nepřineslo.
53.39
Agilní Sjomin přišel před švédskou brankou o puk a Nilsson vyzkoušel střelou od modré pozornost ruského brankáře.
52.56
Weinhandl a po něm Ledin zkoušeli neúspěšně ohrozit gólmana Nabokova.
51.44
Hra se nyní přelévá z hokejek jednoho týmu k druhému ve středním pásmu. Do šancí se hokejisté nedostávají.
49.11
Oba týmy jsou v plném počtu, Švédům se přesilovka vůbec nepovedla, nevypracovali si jednou šanci.
47.11
Sušinskij byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Švédové hrají svou první přesilovku ve třetí třetině.
46.39
Ovečkin nastřelil po bleskové akci Rusů švihem tyčku švédské branky.
45.28
Po pěkné střele Nilsona zasahoval gólman Nabokov.
44.57
Rusové srovnali na 2:2. Fjodorov si najel před branku, dorazil puk vyražený po střele Zaripova a rozhozený Lunqvist byl bez šance.
43.32
Druhý ruský útok si opět vypracoval tlak, ale Sjomin šanci na střelu nevyužil.
43.12
Rychlá hra s šancemi na obou stranách pokračuje i ve třetí třetině.
41.18
Rusové obléhají švédskou branku a Sjomin nastřelil ránou s prudkým nápřahem tyčku Lunqvistovy klece.
40.27
Švéd Backström byl vyloučen na 2 minuty za hákování Ovečkina a Rusové hrají přesilovku.