SLAVIA - SPARTA 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) Konečný výsledek
Stav série 1:1
60:00
Konec utkání Slavia dvěma góly ve druhé třetině rozhodla o své výhře.
59:14
Kopecký mohl střílet do prázdné sparťanské branky, ale nechal se zblokovat obráncem.
58:55
Jaroš se vrací z trestné lavice.
57:34
Před Málka se dostal Šimíček, ale slávistického brankáře nepřelstil.
57:11
Po vhazování v útočném pásmu Sparty mířil puk k hostující brance, ale projel vedle pravé tyčky.
56:55
Trenér Hadamczik posílá do hry v přesilovce šestého hráče, Bříza zůstává na střídačce.
56:55
Sparta bude hrát tři minuty před koncem přesilovku, na trestné lavici sedí Jaroš.
55:02
Skončila přesilovka Sparty.
54:53
Slavia - Sparta 2:0 Při přesilovce udělal velkou chybu Jiruš a Sup ujížděl sám na brankáře Břízu a svůj nájezd zakončil pod padajícím Břízou druhým gólem.
53:02
Hostům nabídl přesilovku Tomica napadením.
52:26
Leškova střela z levé strany od modré jen těsně míjí Málkovu branku.
51:05
Sparta je kompletní a pokračuje v pěti. Přečkala dlouhou dvojnásobnou přesilovku Slavie.
50:12
Slavia si ve dvojnásobné početní výhodě vytvořila tlak. Duda z úhlu trefil boční síťku, navíc bránící Bělohlav ztratil helmu a Sparta se chvilku bránila ve třech.
49:05
Sparta se bude bránit ve třech, Broš hákoval v útočném pásmu Nováka.
48:57
Začíná početní výhoda Slavie, Duda je na ledě.
48:12
Síly na ledě se vyrovnávají po faulu Nedvěda. Spartě se v přesilovce nedařilo, Málka vůbec neohorzila.
46:57
Sparta má možnost vyrovnat v přesilovce, Duda se provinil hákováním.
46:19
Beránek napřáhl z pravého kruhu a Bříza jeho ránu neudržel, navíc přišel o hokejku. Hostující obránci ale kotouč odvrátili.
44:38
Havelkovu teč bez potíží chytá Málek.
44:16
Krátoška přihrával křížně Kučerovi, jeho nahození se neodrazilo k žádnému z jeho spoluhráčů.
42:23
V další šanci Slavie se ocitá Šaffer, ale jeho střelu vyráží Bříza.
41:27
Slavia - Sparta 1:0 Domácí využívají přesilovku. Po Hejdově vyhraném buly prochází Nedvědovi puk mezi nohama a Sup tečuje k bližší tyčce.
40:23
Od rozhodčího se puk odráží k Beránkovi, ale střelu do horní části branky Bříza skvěle chytá a v leže maří i následnou dorážku.
40:01
Začíná 3. třetina. Pokračuje slávistická přesilovka, na trestné lavici sedí Jiruš.
40:00
Konec 2. třetiny Po druhých dvacetiminutách se skóre nemění. Oba týmy měly několik dobrých šancí.
39:44
Ujíždějícího Dudu zastavuje hákováním Jiruš.
38:42
Čekání na gól neukončila ani sparťanská přesilovka, Sparta neměla výraznější šanci.