Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


SLAVIA - VSETÍN 4:2
Konečný stav
0:2, 2:0, 2:0
Stav série 1:2 (hraje se na tři vítězné zápasy)
60:00
Konec utkání.
59:48
Málek se vrhl betony do střely Jiřího Dopity, vsetínský střelec neuspěl.
59:13
Vsetín slavisty zatlačil před Málka, ale v pravou chvíli vyhodil puk přes všechny čáry Rousek.
58:33
V době, kdy Kameš opustil vsetínskou bránu a hosté začali power play, hákoval slávista Hejda. Vsetín bude hrát přesilovku šest proti čtyřem.
56:44
Slavia dokončuje obrat. Ujčík vyhrál rychlostní souboj se Srdínkem, otočil se, přihrál najetému Brandovi a ten k levé tyči přidal čtvrtý slávistický gól.
55:51
Slávisté v obraně trochu zaspali, nechali se předjet Tomajkem, ten ale tváří v tvář Málkovi neuspěl.
54:09
Branda si vyjel proti Zubíčkovi, v poslední chvíli přihrál Hüblovi, který si najel před Kameše, slavistický útočník ale z voleje brány přestřelil.
53:20
Vsetínská první lajna se pokusila o vyrovnání. Dopita nejprve nastřelil tyč, poté tvrdě vypálil Tesařík a Málkem vyražený puk nedoklepl do brány Tomajko.
51:13
Matějovský znovu vypíchl puk a okamžitě vyrazil sám na Kameše. Byl ale tísněný obráncem a jeho ránu po ledě vykopl vsetínský gólman betonem.
50:13
Hübl s Alinčem si vyjeli sami na jediného vsetínského beka. Hübl přihrál puk Alinčovi, ten se po chvilce váhání odhodlal ke střele, ale do té mu vsetínský obránce pohotově padnul.
48:41
Matějovský zachytil na modré čáře vyhozený kotouč, tvrdě vypálil a puk vyražený Kamešem se se dostal k Rouskovi. Ten se snažil akci vyšperkovat, přihrál Kloboučkovi, ale ten sražený puk nespracoval.
48:22
Za Kamešovou bránou zůstal ležet slávista Martínek, kterého ramenem narazil na mantinel Jiří Dopita.
44:36
Vsetínský Pardavý si najel mezi kryhy , ale ve vyložené šanci minul bránu.
44:15
Za bránou se uvolnil Hübl a bez váhání vyrazil před Kameše. Ten po něm sice sekl hokejkou, ale Hübl se chytře vyhnul a nebezpečně vypálil bekhendem. Střela jen těsně minula levou tyč.
42:12
Domácí jdou poprvé do vedení. Na trestné střílení se vydal Viktor Ujčík, v pravý čas mírně zaházel rameny a vystřelil mezi Kamešovy betony, kde nechal vsetínský gólman úzkou mezeru.
42:12
Slávistický obránce Kadlec si najel na modrou čáru, kde převzal přihrávku. Puk měl na bekhendu, chystal se ke kličce, ale těsně před Kamešem ho podsekl Štrbák a Kadlec vlétl do brány. Slavia má výhodu trestného střílení.
40:01
Začala třetí třetina utkání.
40:00
Siréna ukončila druhou část hry.
39:40
Alinč převzal na útočné modré dlouhou přihrávku, vydal se směrem ke Kamešově bráně, ale jeho přihrávku na lépe postaveného Rouska srazil vsetínský obránce, který obětavě padl na led.
38:45
Po delší odmlce se ke střele dostali i hosté. Pardavého ránu z úhlu ale Málek zaklapl mezi betony.
37:03
Slavia vyrovnává na 2:2. Novák nahodil puk od modré čáry, těsně před Kamešem si ho šikovně sklepl Branda, který pak z otočky Kameše po ledě prostřelil.
35:48
Alinč udělal při rozehrávce obrovskou hrubku. Přihrál puk přímo na hokejku forčekujícího Dopity a ten ujížděl sám na Málka. Slávistická gólman byl ale v souboji úspěšnější.
35:17
V době, kdy mají slávisté největší tlak, jim ještě může pomoci zbytečný faul Krayzela, který stáhl na led Brandu.
34:05
Tentokrát se před Kameše vydal slávista Klobouček, svoji akci ale překombinoval. Slavia zároveň stahuje hru znovu na tři útoky.
33:23
Do dvou šancí po sobě se dostal slávista Ujčík. Nejprve se proháčkoval před Kameše, ale v rozhodujícím momentu ještě přihrával Hejdovi, kterému obránci puk urazili. Hned poté se dostal ke střele sám, ale Kameš ho vychytal.
30:59
Slavie jde ale hned po gólu do čtyř. Za držení byl vyloučen obránce Hejda.
30:13
Po ojedinělé šanci Slavia snižuje. Slavii se vyplatilo aktivní napadání v útočném pásmu, vybojovala kotouč a ten se po sérii přihrávek dostal až k Matějovskému, který čekal osamocený před Kamešem. Matějovský se neukvapil a s bekhendové strany Kameše překonal.
29:16
Vsetín v klidu konrtoluje hru daleko od své brány, Slavia zatím nemá žídné větší šance na zkorigování výsledku.
25:47
Po nádherné kombinaci projel puk napříč Málkovým brankovištěm až k pravé tyči, u které číhal Pardavý. Málek se ale stihl pohotově přesunout a střelu vsetínského útočníka vyrazil.


Najdete na iDNES.czmobilní verze