Stav série 1:0 (hraje se na tři vítězné zápasy)
Konec utkání, Vsetín porazil Slavii 4:0 a v sérii vede 1:0
59:30
Vsetínský gólman Kameš vychytal Supa a stále drží čisté konto
57:44
Hraje se v pěti, ani další přesilovku Slavia nevyužila a o vítězi už je s největší pravděpodobností rozhodnuto
55:44
Vyloučen Srdínko, který na poslední chvíli zachraňoval faulem po nájezdu Ujčíka se Supem
55:11
Domácí už viditelně šetří síly na další zápas, nejsou tak důrazní. Fanoušci se baví povzbuzováním Vítkovic, soupeře Sparty ve druhém semifinále
53:49
Sotva se do hry zapojil slávistický obránce Krstev, už míří na trestnou lavici. Početní výhodu teď má Vsetín
51:42
Slavia bude moci alespoň snížit, na trestné lavici sedí domácí obránce Zubíček
50:10
Vsetínský kotel už zpívá vítězné chorály. Tempo trochu opadlo, bojuje se především ve středním pásmu.
46:50
Ve vlastním oslabení ujel Branda, sólo mu ale hokejkou překazil vsetínský gólman Kameš
46:15
Vsetín vede 4:0. Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku. Z prostoru mezi kruhy střílel obránce Tesařík a propálil Málka
45:43
Minutu a půl se budou hosté bránit ve třech, vyloučen i Čermák.
45:14
Vsetín může zvýšit vedení, na trestnou lavici odbruslil slávistický útočník Šaffer
43:42
Vsetín vede 3:0. V pádu se krásně pod horní tyčku trefil útočník Stantien. Od zadního mantinelu mu přihrával Burger
42:40
Hejda je na ledě. Vsetín sice strávil početní výhodu v obranné třetině Slavie, kombinacím ale chyběla finální střela
40:40
Hned v úvodu se budou muset bránit hosté, vyloučen bek Hejda
40:01
Hlavní rozhodčí Turčan vhodil buly na úvod třetí třetiny
40:00
Končí druhá třetina. Domácí dokázali perfektně využít dvou slávistických chyb a po dvou třetinách vedou 2:0. Pokaždé hráči pálili do horní části branky, kde je gólman Málek asi nejzranitelnější
39:40
Síly na ledě jsou vyrovnány. Hosté se na moc kombinací při početní výhodě nezmohli, kupili spoustu nepřesností
37:40
Další vyloučení, na trestné lavici sedí Paroulek. Početní výhodu bude mít Slavia
37:05
Přesilovka končí, pokračuje se v pěti
36:17
Vsetín uzamkl hosty v obranné třetině, teď od modré pálil Stantien
35:05
Sudí Turčan posílá na dvě minuty slávistický obránce Pojkar, teď má přesilovku Vsetín
34:20
Hraje se v pěti na obou stranách, Slavia početní výhodu nevyužila
32:30
Hosté mají přesilovku, za držení hole vyloučen Stantien
32:20
Od modré pálil slávistický zadák Kadlec. Puk sice propadl za Kameše, gólman ho však na poslední chvíli zalehl
29:20
Slávistický kouč Růžička přehazuje složení útoků, k Rouskovi a Ujčíkovi se posunuje Hubl. Junior Tomica míří k Čermákovi a Matějovskému. Místo zraněného domácího beka Jaškina naskakuje Kuboš
28:35
Hostující Alinč se prodral až před Kameše, prostrčit puk se mu však mezi betony nepodařilo. Stav se tedy nemění
27:36
Podle čerstvých informací má Jaškin přeříznutou nosní chrupavku a míří do nemocnice. Dnešní zápas tedy nedohraje