NĚMECKO - ČESKO 2:2

1:1, 1:1, 0:0
Utkání skupiny A
60:00
Němci i za cenu vyhazování puků dostáhli zápas k remíze, která pro ně může být moc důležitá. Pokud se situace ve skupině nezdramatizuje, může pro ně znamenat záchranu mezi elitou.
58:00
Začaly poslední dvě minuty utkání. Kolínská arena oslavuje bod, oba týmy už hrají opatrně a nevrhají se bezhlavě do útoku.
56:15
Na trestnou lavici odcházejí Renz a Ručinský.
56:10
Čeští hráči střílejí z dálky, střely Kubiny ani Špačka se neujaly.
Utkání skupiny D: Rusko - Norsko 4:0 (konečný stav).
54:45
Český tým se s přehledem ubránil, Dopita je opět na ledě.
52:45
Dopita za brankou fauloval Renze, nyní hrají v početní výhodě Němci.
50:55
Kubina od modré čáry tvrdě prověřil Mullera.
Utkání skupiny D: Rusko - Norsko 4:0 (53:07 - Charitonov)
50:31
Abstreiter zahákoval Pateru a český tým bude po delší době hrát přesilovou hru.
Utkání skupiny D: Rusko - Norsko 3:0 (51:20 - Gusmanov)
48:35
Benda tvrdě z velké dálky vypálil na Hniličku.
48:03
Po dlouhé době šance na české straně, Muller musel Ručinského střelu vyrazit a raději puk zalehl.
45:45
České obraně zatrnulo při Kathanově akci po pravé straně, ve spolupráci s Hnilčikou beci vše zažehnali.
45:00
Hra je hodně kouskovaná, bojuje se hlavně o střední pásmo.
Utkání skupiny D: Rusko - Norsko 2:0 (44:26 - Golc)
43:00
Oba týmy začínají hrát opatrněji. Nikdo nechce udělat chybu, která by mohla zápas rozhonout.
40:49
Kubina na poslední chvíli zneškodnil Kathanovu šanci.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Skončila druhá třetina. Velký boj pokračuje, stav je 2:2.
38:52
Dvořák se napřáhl na levém kruhu pro vhazování a střelou k tyči překonal Mullera - 2:2.
Utkání skupiny D: Po dvou třetinách vede Rusko nad Norskem stále 1:0,/i>
36:50
Výborný zadovkou zaskočil Mullera, jenže ani z této akce gól nepadl.
36:38
Trenér Augusta míchá sestavou a zřejmě se rozhodne stáhnout hru na tři kompletní pětky.
35:34
Ručinský se pokusil o individuální akci, ale Muller s jeho střelou neměl problémy.
32:14
Daffnerův útok pomotal hlavy české obraně, sérii akcí musel řešit Hnilička.
31:23
Ujčík po Čajánkově přihrávce trefil tyčku!
30:00
Český tým má s hrou Němců problémy a nedostává se před Mullera tak lehce jako na začátku třetiny.