28. prosince

Utkání 34. kola extraligy komentuje Jaroslav Martínek

SLAVIA - KARLOVY VARY 7:1 (3:1, 2:0, 2:0). Zápas odehrán
60:00
Konec utkání. Slavia v pohodě vítězí i díky hattricku Michala Supa a čtyřem asistencím Josefa Beránka.
58:29
Oba týmy jsou v pěti, při hře 4 na 4 neměli ani hosté, ani domácí výraznější střeleckou příležitost.
56:29
Současně jsou vyloučení Martinec a Kivoň, který naskočil do hry v poslední třetině. Hraje se 4 na 4.
55:00
Slávisté se snaží pobavit diváky individuální akcemi, hosté se k ničemu nedostávají.
51:50
Slavia baví nadšené publikum pohlednými kombinacemi, diváci si skandováním žádají "desítku".
48:48
Po delší době bylo před Málkem rušno, Skuhravý však v akci jeden na jednoho minul branku.
48:14
Slavia vede 7:1. Pejchar chtěl rozehrát puk, ale trefil jen Antoše, jenž dopravil puk bekhendem do prázdné branky.
47:29
Slavia vede 6:1. Sup vstřelil svůj třetí gól v zápase, na ledě přistála čepice. Beránek jel s Hruškou na Pejchara, ale místo zakončení se dostal s pukem za branku. Odtud však nahrál přd brankoviště Supovi, jenž se trefil k pravé tyčce.
46:46
Slavisté si v přesilovce vyzkoušeli už i třetí a čtvrtý útok, zahrál si i mladík Červenka. Do tlaku se ale domácí nedostali.
44:46
Přesilovku si zahraje Slavia, Kumstát trefil Jaroše vysokou holí a odchází na trestnou lavici.
44:16
Domácí se ubránili, ale zejména v začátku soupeřovy přesilovky měli namále. Střelu Ptáčka a následně i nebezpečný pokus Kumstáta ale Málek zlikvidoval.
42:16
Kuntoš sestřelil Netíka kolenem a je vyloučen. Netík odkulhal za pomoci spoluhráčů z ledu rovnou do kabiny, Vary hrají přesilovku.
40:01
Začala třetí třetina. Utkání sleduje 2774 diváků, sudí Rittich je znovu mimo led a pískají tak jen dva rozhodčí.
40:00
Skončila druhá třetina. Hosté se ze začátku druhé části zvedli, ale čtvrtý gól Slavie vrátil utkání do kolejí, které načrtla první třetina, jež byla jasně v režii Slavie.
39:47
Slavia měla problémy s rozehrávkou, k puku se tak dostal Svoboda, jehož střelu z levé strany Málek kryl.
38:34
Slavia se ubránila, i když hosté měli šance. Nejprve vakrát střílel Svoboda, obě rány však zneškodnil Málek rozklekem. V závěru přesilovky se po podivuhodném odrazu od plexiskla puk dostal k Lipianskému, kteýr byl sám překvapený a Málek jeho slabou střelu z úhlu stačil krýt.
36:34
Kumstátův útok si vytvořil nápor, který končí vyloučením Kopeckého za sekání.
33:55
Slavia využívá i druhou přesilovku v zápase, 5:1. Kadlec zavezl puk do pásma a chytrou bekhendovou přihrávkou našel volného Supa, který z místa mezi kruhy vstřelil svůj druhý gól v utkání. Druhou asistenci si připisuje Beránek.
32:51
Hra v pěti dlouo netrvala, Slavia si zahraje přesilovku. Vyloučen je karlovarský Krajíček za držení hole.
32:37
Obě mužstva jsou v pěti.
30:37
Jantovský fauloval Beránka vysokou holí, slávistický kapitán oplácel. Bude se hrát 4 na 4.
29:35
Obránce Kuntoš dostal desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.
29:08
Hra se ustálila, ve druhé třetině hosté víc napadají a tlačí se do útoku. Hraje se oboustranně agresivní hokej, byť na úkor šancí. Opticky vyrovnaná hra pokračuje i po čtvrtém gólu Slavie, ale hosté se nedostávají do brankových příležitostí.
27:00
Slavia zvyšuje náskok na 4:1. Pojkar několikrát za sebou vystřelil, ale vždy zblokovaný puk nakonec doskákal za branku, kde je obránce přiťukl Tomicovi. Ten objel branku a zasunul puk do Pejcharovy branky.
26:11
Při Kvapilově slabém nahození od modré puk skočil a Pejcharovi nadělal nečekané problémy. Rozhodčí Rittich už je zpátky na ledě.
24:48
Zápas pokračuje zatím jen s jedním hlavním a jedním čárovým rozhodčím.
24:47
Hra je přerušena, čárový rozhodčí Rittich se srazil s Jarošem a je ošetřován na trestné lavici.
24:25
Slavia se ubránila, když největší šanci měl soupeř v začátku přesilovky. Ptáčkovu střelu dorážel z pravé strany Svoboda, ale Málek stačil vyrazit. V závěru přesilovky měl domácí gólman potíže s Galvasovým nahozením od modré, ale puk nakonec skryl pod betonem.