Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
SLAVIA - KLADNO 5:1 (1:1, 2:0, 2:0), konec zápasu
60:00
Utkání skončilo. Domácí vyhráli 5:1.
59:46
Závěr opět opanovala Slavia, když se domácí Vlasák prokličkoval přes všechny soupeřovi hráče a vyzkoušel pozornost Orcta, ten měl ale lapačku na místě včas.
59:46
Závěr opět opanovala Slavia, když se domácí Vlasák prokličkoval přes všechny soupeřovi hráče a vyzkoušel pozornost Orcta, ten měl ale lapačku na místě včas.
58:49
Domácí jsou opět v plném počtu. Jedinou větší šanci měl Libor Procházka, když střílel od modré, ale Franěk puk viděl.
56:49
Série vyloučených pokračuje. Na trestnou odchází slávistický Tomica za podražení.
56:37
Domácí jsou už pěti. Hosté neměli žádnou větší šanci.
55:55
Slavia je z nejhoršího venku. Je už ve čtyřech.
54:36
Kladno si zahraje přesilovku 4 na 3. Vyloučený je Žabka za držení.
53:54
Šanci mělo Kladno, když se Martin Frolík obtočil kolem branyk a hledal skulinu u levé tyčky. Pak došlo k přerušení. Při něm se strhla hromadná bitka. Na trestnou odchází za hrubost kladenský Horna a slávistický Kadlec. Bude se hrát 4:4
51:32
Slavia hraje v plném počtu. Utkání sleduje 4212 diváků.
50:47
Slavia vede už 5:1 a to skórovala ve vlastním oslabení, když nejprve se puku zmocnil Novák. Ten posunul do středního pásma na Tomice, který jen prodloužil na Beránka,/b>, který sám jel na Orcta. V nájezdu mu nedal šanci. Puk mu prolétl mezi betony a zapadl do brány.
49:32
Hruška měl blízko k hattricku. Snažil se opět prostrčit puk kolem pravé branky, ale Oct ho viděl a zabránil nejhoršímu. Poté se hra přelila na druhou stranu, kde došlo k potyčce mezi Hruškou a Ševcem. Hruška dostal 2+2 za hrubost a Ševc odešel jen s 2 minutami za vysokou hůl.
46:39
Slavia vede 4:1. Dokázala využít početní výhodu, když od modré pálil Novák a Orct vyrazil puk před sebe, kde ho našel volný Hruška a na podruhé do propasíroval k pravé tyčce.
44:58
Přesilovou hru si zahraje Slavia. Vyloučený je na dvě minuty hostující útočník Martin Procházka za sekání.
44:08
Tlak Slavie pokračuje. Další šanci měl Bednář, když se nejprve obtočil kolem hostujícího obránce a posléze pálil z prostoru mezi kruhy. Jenže Orct byl pozorný.
42:35
Kladno se ubránilo, ale mělo plné ruce práce. Nejdříve pálil \kadlec, poté Duda a nakonec i Vorel. Hosté mohou jen a jen děkovat Orctovi, že neinkasovali.
41:12
Šanci Slavie spálil bednář, když mu od modré nahrával Havel mezi kruky, jenže on střílel do horního růžku, kde byla pozorná lapačka Orcta.
40:35
Dnes má kladenský Zeman evidentně špatný den. Opět putuje na trestnou za držení. Slavia si zahraje přesilovku.
40:01
Začala třetí třetina
40:00
Skončila druhá třetina
39:14
Když už se zdálo, že se Kladno na chvilku zbaví tlaku Slavie, tak na modré zachytil puk Hruška a nahrál mezi kruhy stojícímu Vlasákovi, který střílel z otočky. Orct puk vykopl levým betonem. Chybělo pár centimetrů.
37:45
Slavia se v pohodě ubránila. Kladno se sice chvílema dokázalo udržet v útočném pásmu, ale nedokázalo pořádně vystřelit. Takže naopak největší šanci měl domácí Dlouhý, který sebral hostům puk a sám ujížděl na Orcta. Jenže se mu v poslední chvíli nepodařilo zvednout puk.
35:45
Bohužel rozhodčí vylučuje každou chvíli. Na trestnou nyní odchází domácí Divíšek za hákování. Hosté si zahrají přesilovku.
35:00
Oba týmy jsou v pěti.
34:14
Série vyloučení pokračuje. Kladenský Martin Procházka napadal rozehrávku domácích a dostal se do konfliktu s Radkem Dudou. Procházka jde ven za vysokou hůl a Duda za nesportovní chování
33:00
Síly se vyrovnají. Bednář ujížděl sám na Orcta a v poslední moment ho podrazil Libor Procházka
32:28
Slavia si opět zahraje oslabení. za příliš mnoho hráčů si jde odpočinout na trestnou Tomica.
32:09
Domácí jsou v plném počtu. Kladno z přesilovky mnoho nemělo. Nedokázalo se probít přes střední pásmo, kdejim Slavia snadno odebírala puky a vracela je za branku hostů. Kladno se nezmohlo ani na jednu střelu.
30:09
Kladno si zahraje přesilovku. Vyloučen je domácí Sobotka za nedovolené bránění.


Najdete na iDNES.cz