SLAVIA - LIBEREC 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1), konec zápasu po prodl.
62:05
Konec zápasu po prodloužení. Na branky ne příliš bohatý zápas, skončil v 63 minutě prodloužení. Začátek zápasu byl vlažný, potom se ale oba týmy rozehrály a diváci mohli sledovat pěkné šance na obou stranách. Nakonec zvítězil šťastnější Liberec.
62:05
Liberec vstřelil branku a vítězí 2:1. po přihrávce Kočího od zadního mantinelu se prosadil střelou po ledě útočník Klimenta.
61:55
Kapitán domácích se prokličkoval z rohu a pokusil se zakončit bekhendem mezi nohy, brankář Fikrt byl na místě.

Nepřehlédněte

Slavia:
A. Svoboda - Kadlec, Vašíček, Hlavačka, Kolařík, Sloboda, Žižka, Němeček, Drtina - D. Hruška, Beránek, Tomica - Micka, Rataj, Sup - Borovanský, Červenka, Vondrka - Duda, V. Růžička ml., Doležal.
Liberec:
Fikrt - Moravec, Jiruš, Hunkes, Krstev, Žabka, Holub, Kočí - L. Čermák, Kašpařík, Blatný - Klimenta, Plodek, Víšek - S. Procházka, Šachl, Pabiška - Vantuch, Dušek, Špaček.
61:14
Slavia je kompletní.
61:04
Domácí se dobře brání, Svoboda musel zasahovat pouze proti střele Kašpaříka.
60:01
Proudloužení bylo zahájeno. Liberec hraje přesilovou hru 4 na 3.
60:00
Třetí třetina skončila, bude se prodlužovat.
59:30
Beránek vyhrál vhazování a Slavia se osvobozuje.
59:28
Domácí jsou ve čtyřech.
59:13
Liberec hraje přesilovou hru 5 na 3, vyloučen je Hruška.
59:00
Do protiútoku se dostala dvojice útočníků Hruška - Beránek, po jejich akci ale branka nepadla.
58:30
Slavia zatím nepouští hosty do vlastního pásma a drží puk v uctivé vzdálenosti.
57:28
Liberec bude dohrávat závěr třetiny v 5 proti 4, za držení libereckého Čermáka je vyloučen obránce Žižka.
56:37
Z pravé strany přihrával Hruška najetému Beránkovi, ten se dostal před obránce Liberce a zakončil bekhendem, brankář Fikrt ale jeho střelu chytá.
55:08
Po jednom ze střetů u mantinelu zůstal na ledě ležet otřesený Procházka, vylučovat se nebude.
54:54
Zpoza branky hledal domácí útočník Duda najetého spoluhráče, v prostoru před brankou ale byli pouze hráči Liberce.
52:32
Hra je vyrovnaná, hráčům chybí finální přihrávka, aby se puk dostal až k brankářům.
50:17
Micka zatáhl puk po levé straně do pásma, našel volného Rataje a ten trefuje brankáře Fikrta do plastronu.