Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
SLAVIA - LIBEREC 5:2 (0:0, 4:2, 1:0). Konec. Stav série 1:0
60:00
Konec zápasu. Po opatrném úvodu a brankové přestřelce v úvodu prostřední části rozhodla Slavia dvěma využitými přesilovkami, když byl na dvě plus dvě minuty vyloučen Modrý. Tomáš Vlasák se blýskl čtyřmi body za dva góly a dvě asistence.
59:46
Slavia přidává pátý gól ve dvojnásobné přesilovce - 5:2. Žabka našel v levém kruhu Vašíčka, jenž naservíroval puk k levé tyči Pálffymu a slovenský kanonýr dává svou druhou branku.
59:12
Liberec bude zápas dohrávat ve třech. Modrý je vyloučen za podražení.
58:36
Přesilovka Slavie. Liberec zřejmě doraje zápas ve čtyřech. Za faul loktem byl vyloučen Procházka.
58:18
Liberec byl v náporu. Procházka pálil od levého kruhu, před branku se natlačil Kotalík, ale ani nadvakrát zblízka nepřehodil Fraňkovy betony.
56:58
Beránek z pravého kruhu střelou švihem protáhl Hniličku. Ten puk neudržel, stadionem to jenom zahučelo, ale nikdo ze Slavie nebyl před brankou, aby se pokusil o dorážku.
55:25
Za pomoci masérů odjel z ledu Nedorost. Po souboji u mantinelu zůstal ležet na ledu a je v péči lékaře.
54:31
Slavia přesilovku nevyužila, už se nikam nežene. Naopak zahrozil Liberec. Vašíček vyvážel puk, obral ho o něj Vrbata, naservíroval ho Kotalíkovi, který popojel, ale pálil vedle Fraňkovy branky.
52:31
Přesilovka Slavie. Rataj je vyloučen za podražení. Halou obíhají mexické vlny.
52:06
Liberec se ubránil. Utkání sleduje 9832 diváků.
50:06
Další přesilovka Slavie. Liberecký Václav Novák ve středu hřiště zahákoval unikajícího Hrušku.
48:56
Slavia přesilovku nevyužila, ale Liberec měl potíže. Domácím se dařily kombinace, méně už koncovka. Nejnebezpečnější byla Stümpelova přihrávka z rohu, která hledala u vzdálenější tyče Pálffyho, ale ten promáchl.
46:56
Přesilovka Slavie. Vyloučen je Jareš za držení hole.
46:06
Hraje se nahoru - dolů bez přerušení. Graňák pálil od modré, Hnilička vyrazil. V protiútoku hledal Vaic mezi kruhy Rozsívala, ale včas do dráhy puku vložil hůl vracející se Hruška. Na druhé straně zase pálil Dlouhý, Hnilička vyrazil.
44:16
Půlminutové obléhání slávistického pásma zakončil střelou od modré Jiruš, ale ta skončila až v ochranné síti.
42:08
Celý stadion tleská pěkné akci Slavie, když Hnilička musel zasahovat proti spršce střel. Dvakrát pálil Pálffy, jednou Stümpel, Hnilička všechny pokusy povyrážel.
40:51
Slavia se ubránila. V největší šanci Liberce se o dorážku u pravé tyče se pokoušel Vrbata, ale Franěk mu ve skórování zabránil betonem.
40:01
Začala 3. třetina. Slavia se bude ještě téměř minutu bránit v oslabení.
40:00
Konec 2. třetiny. Začaly v ní padat branky. Rozhodující byl dvojnásobný trest pro obránce Modrého, který Slavia stoprocentně využila.
39:49
Po Kotalíkově střele, kterou Franěk ukryl pod lapačkou, vznikla potyčka, Vyloučeni jsou Nedorost a slávistický bek Kolařík. Pokračuje se pět na čtyři.
38:51
Přesilovka Liberce. Sup je vyloučen za nedovolené bránění.
37:59
Závar před Fraňkovou brankou, když se Rataj v tísni nemohl vystřelit. Šel mu pomoct Čermák, ani on se k zakončení nedostal. Naopak Slavia se dostala do protiútoku tři na dva, ale byl pískán ofsajd.
36:16
Beránek pálil švihem od pravého kruhu, Hnilička máchl lapačkou a puk chytil.
34:17
Z levého kruhu pálil golfákem Beránek, Hnilička vyrazil před sebe, po puku se sápal Sup, ale byl před ním Jiruš, který odpálil puk do bezpečí.
33:02
Slavia využívá i druhou část Modrého trestu - vede 4:2 Pálffy našel Stümpela číhajícího na modré, ten šel sám na brankáře zleva a křížnou střelou k levé tyči se trefil. 2. asistence: Vlasák.
31:32
Slavia využívá přesilovku a vede 3:2. Vlasák zleva našel u levé tyče stojícího Pálffyho, ten si puk přiťukl bruslí a doklepl jej do branky. Hnilička se nestačil přesunout. Druhá asistence: Kadlec. Pokračuje druhá část modrého trestu.
30:56
Přesilovka Slavie. Vyloučen je Modrý. Dostal dvě plus dvě minuty. Nejdřív za libereckou brankou krosčekoval pronikajícího dlouhého, když rozhodčí zdvihl pravici, tak ho ještě postrčil.
29:28
Liberec vyrovnal. Zpoza branky vyjel Kotalík, vypálil, Franěk vyrazil špičkou levého betonu až na modrou, odkud bez přípravy vypálil Fischer a trefil se přesně k pravé tyči.
28:47
Slavia vede 2:1. Vašíčkova formace se usadila v pásmu, hostující beci ji dlouho drželi u mantinelu, až Vašíček zpoza branky našel v levém kruhu Vlasáka, který střelou švihem propálil Hniličku.


Najdete na iDNES.cz