SLAVIA - LIBEREC 7:2 (1:0, 3:1, 3:1) Konec zápasu.
60:00
59:10
Vaic si odpyká trest za sekání.
58:52
Pojkar seknul Procházku a vzápětí se do sebe oba pustili. Slavistický obránce dostal 2+2 minuty a liberecký útočník jen dvě za Hrubost.
58:18
Oba týmy jsou v plném počtu. Na kostce se objevil výsledek z Pardubic a diváci skandují "Kladno, Kladno!".
56:18
Bude se hrát čtyči na čtyři. Trest za hákování Kotalíka dostal Dlouhý. Za Liberec jede na trestnou lavici Čermák, který dostal deset minut za nesportovní chování.
55:03
Domácí vyžívají další přesilovku. Z pravé strany vypálil Špaček, ale netrefil branku. Puk se od zadního mantinelu odrazil k volnému Stümpelovi, který zakončil dnešní hattrick.
54:11
Další liberecký faul. Modrý dostává dvě minuty za krosček. A navíc deset minut za úder protihráče do hlavy.
53:42
Liberec bude znovu hrát ve třech. Za krosček na Michala Supa si trest odpyká Fischer. Slavistický útočník se jen těžce sbíral z ledu.
53:20
Slavia využívá dvojnásobnou přesilovku. Vlasák od modré nahrál Stümpelovi, který na dvakrát propálil brankáře Faltu.
52:43
Liberec se bude bránit ve třech. Za držení si na trestnou lavici půjde sednout Šmíd.
52:22
Za nedovolené bránění dostal dvě minuty liberecký útočník Novák.
51:46
Po levé straně zavezl puk do pásma Čermák. Před brankovištěm přihrál Tomajkovi, který promáchl.
51:46
Utkání sleduje 10363 diváků.
50:25
Liberec snižeje 2:5. Po Rozsívalově přihrávce propálil Fraňka od levého mantinelu Hanzlík. Gól byl vyústěním libereckého tlaku. Do pásma puk zavezli Vaic s Víškem. Předali Rozsívalovi, který nejprve vystřelil, ale Franěk puk vyrazil a ten se dostal zpět k libereckému útočníkovi, který přihrál na gólovou trefu.
48:30
Slavistická útočná aktivita trochu polevila. Domácí se nikam nehrnou a soustředí se na bránění. Od levého mantinelu pálil Kotalík. Puk skončil v lapačce brankáře Fraňka.
46:18
Slavia v plném počtu.
45:48
Liberec v plném počtu. Střelou od modré se prezentoval Stanislav Procházka, ale Franěk s ní neměl sebemenší problémy.
44:18
Bude se hrát ve čtyřech. Stümpel hákoval a to se rozhodčímu nelíbilo.
43:48
Na trestnou lavici si jede odpočinout Vaic. Provinil se Nebezpečnou hrou vysokou holí.
43:08
Franěk musel zasahovat proti střele Tomajka. Puk vyrazil jen před sebe, kde naštěstí pro Slavii stál obránce Graňák, který ho odpálil do bezpečí.
41:10
Slavia vede už 5:1. Buly v útočné třetině vyhrál Beránek. Puku se zmocnil Hruška, objel celou branku a z prostoru mezi kruhy se bekhendovou střelou trefil přesně mezi Faltovy betony.
40:01
Místo Hniličky se do liberecké branky postavil Pavel Falta.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. Ta byla naprosto v režii domácích. Slavii nezlomil ani gól v přesilovce tři na pět a dokázala si vytvořit dostatečný náskok, aby zápas v klidu dotáhla do vítězného konce.
39:26
Slavia mohla zvýšit svůj náskok v nájezdu dva na jednoho. Kopecký však prováhal správný okamžik pro přihrávku na Dlouhého a jeho střela šla vysoko nad.
37:51
Rataj přihrál zpoza branky Čermákovi, který pálil bez přípravy, ale Fraňek stačil puk vyrazil vyrážečkou.
36:01
Slavia dává čtvrtý gól. Liberec se držel v pásmu a hrozil, nakonec však z rychlého protiútoku udeřil soupeř. Hruška po pravé straně zatáhl puk do pásma, přihrál Beránkovi, který se musel po puku natahovat, ale podařilo se mu doklepnout ho k pravé tyčce.
34:51
Osobní desetiminutový trest za nesportovní chování dostal brankář Hnilička. Odsedí ho za něj mladý obránce Šmíd.