Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
SLAVIA - PARDUBICE 5:1 (1:0, 2:0, 2:1), Konec.
60:00
Konec zápasu.
59:28
Pardubice se ubránily. Duda se přesilovce blýskl pěknou individuální akcí, ale těsně minul tyč. Už se jenom dohrává.
57:28
Přesilovka Slavie. Lubina vysokou holí fauloval Vondrku.
54:33
Pěkná individuální akce Havla. Obtočil se kolem obránce, udělal pár kroků, vystřelil. Hylák puk vyrazil. Diváků přišlo 11.267.
53:49
Oba týmy jsou v plném počtu.
53:34
Šance Pardubic. Po Hlinkově přihrávce zpoza branky, střílel Kolář. Franěk puk pokryl.
53:08
Slavia zvyšuje při hře čtyři na čtyři na 5:1. Sup zachytil rozehrávku Pardubic, nerozpakoval se, vypálil a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Trefil se přesně k levé tyči.
51:49
Oboustranné vyloučení. Tomica (nesportovní chování) - Kántor (hákování). Tomica se dostával do šance, šel sám na brankáře byl hákován. Vyloučen je za to, že asi něco řekl od plic. Na nafilmovaný pád to ale nevypadalo.
51:27
Domácí jsou v plném počtu.
51:13
Šance Pardubic. Hosté zachytili vyhozený puk. Bekhendem z pravého kruhu pálil Cetkovský.
49:27
Přesilovka Pardubic. Vyloučen je Sobotka za nepovolenou výstroj.
48:33
Divíšek pěknou přihrávkou přes obránce našel na levém kruhu našel Supa, ten trefil boční síť.
47:17
Do dobré šance se probil Lubina. Zleva se natlačil před brankáře, zlehka postrčil puk na Fraňka, ten puk jenom vykopl betonem. Ale před dojíždějícím Mudrochem si poradili domácí obránci.
45:35
Slavia vede 4:1. Divíšek vyhrál osobní souboj v levém kruhu, postrčil puk na střed, kde byl oslamocený Sup. Ten si přehodil puk na bekhend a zasunul jej Hylákovi mezi betony.
44:15
Diváci se po snížení Pardubic probrali, stejně tak i hráči. Závar před brankou způsobil Mikeskův útok. Po střele od modré vznikla spletitá situace, ale domácí obránci puk odpálili do nebezpečí.
42:27
Tříbrankové vedení mohl Slavii vrátit Tomica, který po akci Dudy s Beránkem pálil do odkryté branky, ale trefil jen Hylákův beton.
41:38
Pradubice snižují - 1:3. Slavia útočila, dva hráči podklouzli, čehož využili Havíř s Koukalem, najížděli sami na Graňáka. Koukalovu přihrávku zřejmě srazil Graňák do branky, nicméně gól je přiznán Havířovi.
41:38
Puk spadl za Fraňkova záda. Prohlíží se video.
40:32
Slavia je v plném počtu.
40:01
Hraje se 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny.
39:48
Kántor dobrým obranným zákrokem zachránil Pardubice. Kadlec najížděl se Sobotkou. Kadlec nahrával, ale Kántor přihrávku zblokoval.
38:32
Pardubice mají přesilovku. Vyloučen je Žabka za vysokou hůl.
37:59
Hra se uklidnila. Šanci měl Hlinka. Pálil z prostoru mezi kruhy, ale trefuje hruď brankáře Fraňka, který puk ztlumil a ukryl pod lapačkou.
36:02
Slavia se opět ubrálila. Pardubice se skoro nedostaly do pásma. Až v závěru se probil před branku Mikeska, ale puk měl na dlouhou hůl, snažil se zakončit k levé tyči, kde ale byl připravený Fraňkův beton.
34:02
Přesilovka Pardubic. Za držení je vyloučen Duda.
33:28
Pardubice se ubránily. Slavia se dlouho držela v pásmu. Nebezpečné byly hlavně střely Kadlece od modré, po nichž následovaly dorážky Vlasáka, ale ten za Hyláka puk neprotlačil.
31:28
Přesilovka Slavie. Linhart zahákoval pronikajícího Hrušku, který se po pravém křídle tlačil do vyložené šance. Linhart ho ale hákoval tak dlouho až slávistickému útočníkovi spadla rukavice.


Najdete na iDNES.cz