Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
SLAVIA - PLZEŇ 6:1 (1:0, 1:0, 4:1) konec zápasu
60:00
Utkání skončilo. Slavia byla jasně lepší. Co se týká Plzně, tak se jednalo pouze o to, kolikrát bude překonán její gólman Málek.
59:18
Branka platí. Slavia vede 6:1. Za střelce byl prohlášen Duda.
59:18
Slavia se raduje. Beránek střílel. Málek puk jen vyrazil k volnému Bednářovi a ten ho protalčil za jeho záda. Rozhodčí Andersson se jde poradit s videem.
58:46
Slavia si ještě v závěru zahraje přesilovku. Ven jde Trojovský za vysokou hůl.
58:38
Beránek ideálně nahrál mezi kruhy najíždějícímu Dudovi a ten zamířil do levého horního růžku branky. Asi zapomněl na skvělou lapačku Málka. Ten mu ji rád připomněl.
56:50
Kadlec si všiml úplně volného spoluhráče Tomici před brankou hostů a poslal mu nahrávku. Jenže Tomica nedokázal puk před Málkem zvednout.
56:14
Hraje se opět 5 na 5. Největší šanci měl Duda, když pálil mezi kruhy, ale Málek byl pozorný. Neuspěl ani Hruška zblízka. Utkání sleduje 4844 diváků.
54:14
Výhodu budou mít nyní domácí. Kadlec získal ve středním pásmu puk a rozhodl se útočit. Jenže s jehou snahou nesouhlasil Havelka a jelikož neměl rychlost, tak si pomohl nedovoleně hákováním.
53:11
Plzeň snížila na 5:1. Hosté dokázali využít přesilovou hru, když od modré pálil Jindřich a jeho střelu těsně před Fraňkem tečoval Vorel. Fanoušci hostů skandují - vyrovnat!
51:33
Hosté si zahrají přesilovou hru. Domácí Žižka vyjel po Trojovském. Jde ven za krosček. V ponechané výhodě měl ještě šanci Andrašovský, když ostře pálil od pravého mantinelu, ale Franěk střelu viděl.
48:22
Další snaha hostů. Tentokráte si vzal slovo Kocák, který střílel od pravého mantinelu. Franěk puk vyrazil před sebe. Tam ho sebral Andrašovský a snažil se ho dorazit. Ale domácí obrana byla proti.
48:12
Šance Plzně. Matějovský obkroužil Fraňkovu bránu. Jeho střelu se ještě snažil usměrnit Adamský, ale marně.
47:41
Slavia už vede 5:0, Bednář si dojel odražený puk a pak jel sám na Málka. Nejprve naznačil kličku a Málek zareagoval. Bednář posléze pohodlně zasunul mezi jeho betony.
46:37
Domácí jsou v plném počtu. Plzeň sice tlak měla, ale Fraňka odstřelovali jen od modré a všechny střely směřovaly dosti daleko od branky. Snažil se Trnka, Jindřich i Andrašovský.
44:37
Hosté si mohou vydechnout a ještě si zahrát přesilovku. Ven jde domácí Hruška za vysokou hůl.
43:25
Slavia dala opět gól. Průvan v útočné třetině předvedla první lajna domácích. Duda postrčil puk mezi kruhy, kam si najel Beránek. Ten střelou po ledu překonal Málka. Druhá asistence: Tomica
42:29
Slavia už vede 3:0., Vondrka tak dlouho kroužil a kličkoval v pravém rohu, až unavil obránce hostů. Poté si s pukem vyjel do pravého kruhu a z poměrně těžkého úhlu se trefil ke vzdálenější tyčce. Asistence: Havel
40:55
Slavia začala aktivněji. Rychlý průnik po levé straně předvedl Bednář, ale zakončil jen do náruče připraveného Málka.
40:01
Začala 3. třetina.
40:00
Skončila 2. třetina.
39:56
Domácí jsou v pěti. Plzeň nedokázala výhodu využít. Tlak sice měla, ale na nebezpečnější střelu se nezmohla. Vše potvrdil Jindřich, který měl před sebou prázdnou klec a minul ji asi o 2 metry.
37:56
Tentokráte si zahraje v oslabení Slavia. Jelikož obrana domácích vyrobila druhou chybu v zápase. Do nájezdu se dostal Kracík, ale osekával Žabka. Nájezd Kracík proměnit nedokázal a obránce domácích jde ven za sekání.
37:04
Plzeň je v pěti. Slavia větší šanci neměla. Snad jen za zmínku stojí Žabkova střela od modré. Fanoušci hostů dávají najevo svou nelibost. Křičí - my chceme Plzeň!
35:04
Slavia je velmi aktivní a hosté nestíhají. Vše vyústilo v další faul Plzně. U své branky Štich velmi okatě zpracovával Divíška a jde ven za držení.
34:05
Slavia mohla dát třetí gól, když obrovskou šanci zahodil Bednář.
33:49
Slavia vede 2:0, domácí využívají podruhé přesilovku. Duda zprava nahrával Beránkovi, který stál u levé tyčky branky. Jenže ten nedokázal puk zvednout. Vrátil ho tedy zpátky Dudovi, který překonal Málka střelou z pravého kruhu pod víko.
32:53
Domácí budou mít opět výhodu. Na další výpad se chystal Duda s Tomicou. Duda nahrával zpátky Tomicovi, který na puk nedosáhl a tak po něm skočil. Jenže trochu péče mu věnoval plzeňský Nedoma. Rozhodčí vše viděl jinak. Nedoma jde na dvě minuty za hákování.
31:46
Hosté se pomalu začínají osmělovat a občas podniknou výpad do slávistické třetiny, jenže domácí obrana zatím působí kompaktně. Na druhou stranu domácí se v útočné třetině nerozpakují. Vlasák střílel od pravého mantinelu a Hruška se ještě snažil tečovat. Jenže Málek je připravený.
27:40
Na ojedinělý výpad se zmohla i Plzeň. Matějovský zavezl puk do pásma a přihrál na modrou, kde stál připravený Jindřich. Ten vyslal na domácího gólmana Fraňka skákavou střelu. A puk doskákal až do jeho lapačky.


Najdete na iDNES.cz