Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
SLAVIA - SPARTA 4:2 (1:1, 0:1, 3:0), konec zápasu
60:00
Konec zápasu.
59:48
Hosté jsou v pěti. Utkání přihlíží 11 622 diváků.
59:18
Slavia v klidu kontroluje konec utkání. Už se nikam nežene. Ojedinělou akci předvedl Vlasák, když předvedl své typické sólo, při kterém se zbavil dvou obránců soupeře. Ale Bříza tentokráte svůj tým podržel.
57:48
Domácí budou mít navíc další výhodu. Vyloučený je Jan Marek za hrubost, když neudržel nervy na uzdě a vyjel po Dudovi.
57:26
Slavia vede už 4:2. Využívá tak přesilovku. Beránek nahrál od pravého mantinelu před branku Tomicovi. Ten puk procpal do sítě. Druhá asistence: Novák.
56:43
Domácí jsou v pěti a začíná jejich zkrácená výhoda.
56:24
Hosté toho mnoho nepředvedli. Navíc jde ven Chabada za hákování.
54:43
Hosté budou mít možnost se skóre hnout. Vyloučený je útočník Hruška za hákování.
53:50
Stadiónem se valí mexické vlny. Jen kotel hostů zůstává chladně nezúčastněný.
52:47
Slavia vede už 3:2. V rychlém protiútoku Duda nahrál Havlovi, který posunul na Dlouhého a ten se trefil pod padajícího Břízu.
51.24
Je vyrovnáno. Slavia dala gól na 2:2. Beránek ve svém obranném pásmu poslal puk podél hrazení. Ve středním pásmu ho našel Bednář. Nabruslil si do pravého kruhu a švihem vypálil. Puk si našel cestu do sítě.
49:35
Slavia je v pěti. Sparťané toho mnoho nevymysleli. Pokud už na něco přišli, tak jim to domácí pokazili. Za zmínku stojí pouze jedna akce, kdy si Kratěna nahrál puk Sivkovi, ale se střelou neměl Franěk žádné problémy. Slavia si jinak kotouč hlídala.
47:35
Výhodu bude mít po dlouhé době i Sparta. Ven jde útočník Sup za nedovolené bránění, který u své branky zpracovával Špaňhela.
46:24
Sledovali jsme pasáž, kdy se toho příliš mnoho nedělo. Hra se odehrávala vesměs ve středním pásmu. Zakončilo ji nahození Graňáka od modré.
44:37
Hraje se iopět 5 na 5. Přesilovka měla dvě části. V té první byli domácí sktivní a na Břízu vysílali střely ze všech pozic. Od modré pálil Novák. Beránek zpoza branky rozděloval nahrávky, ale před brankou není místo. V závěru výhody se Slavia trápila. Zoufalá z toho, že její snahy nezabírají.
42:37
Domácí mají další výhodu. Na trestnou míří Martin Špaňhel za vysokou hůl.
41:30
Duda pomohl k šanci soupeři. Bruslemi zbrdil puk, kterého se zmocnil Ton. Vzniklo tak sparťanské přečíslení. Ton nahrál Štrbovi, který se snažil nahrávku zpracovat, ale bohužel puk nezasáhl čepel hole. Nedostal se tak ani k zakončení.
40:01
Začala 3. třetina Buly tentokrát vyhrál kapitán Slavie Beránek.
40:00
Skončila 2. třetina. Sparta se ubránila a tlaku domácích do sirény nepodlehla.
38:24
Beránek najel do pravého kruhu a zamířil. Bohužel opět jen do chráničů Břízy.
38:06
Sparta je v pěti. Domácí však ve výhodě nelenili. Od modré pálil Novák, jeho střela šla těsně mimo levé tyčky. Z pravého kruhu poté střílel Sup po nahrávce Hrušky. Puk skončil ve výstroji gólmana hostů.
37:28
Při Spartě stojí štěstí a při Slavii obrovská smůla. Od modré pálil Kadlec. Jeho střelu Bříza pouze vyrazil. Puk si našel Vlasák, ale byl z úhlu a trefil pouze tyčku.
36:06
Domácí budou mít další výhodu. Štrba tak dlouho hákoval za vlastní brankou Dudu, až rozhodčí zvedl pravici.
34:15
Domácí mohli vyrovnat. Šanci měl Bednář. Sparta na něho úplně zapomněla a darovala mu tak šanci si vyzkoušet nájezd. Bednář udělal kličku a dal si puk do bekhendu, ale v poslední moment mu z hole sjel. Skončil tak těsně mimo.
32:30
Malinský na gólmana Slávie vyslal táhlou střelu a ten s ní měl hodně práce. Puk vykopl špičkou betonu.
31:14
Sparta vede. Štrba nahrál mezi kruhy Tonovi a ten švihem vypálil. Franěk střelu neviděl, jelikož před ním stál domácí obránce. Puk zapadl k pravé tyčce. Druhá asistence: Marek.
30:36
Oba týmy jsou v pěti. Beránek je na ledě.
30:04
Sparta je v pěti. Má zkrácenou výhodu.
29:15
Vlasák si vyjel na sólo z obranné třetiny. Sám prokličkoval mezi čtveřicí hostů, ale v rozhodující moment mu puk ujel. Z druhé vlny se ještě snažil o střelu Sup, ale neměl štěstí.


Najdete na iDNES.cz