Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
SLAVIA - VSETÍN 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
60:00
Utkání skončilo.
59:20
Hraje se 4 na 4. Za hrubost pyká Bednář.
59:08
Vsetín se snaží dát aspoň jeden gól, ale nedokáže se dostat na dostřel Hronkovy branky. Navíc je vyloučen Korotvička. Slavia hraje přesilovku.
55:52
Slavia se bez problémů ubránila. Hronek musel zasahovat jen při střele Bacula z levého kruhu.
53:52
Vyloučen je Tomica, za držení hole. Přesilovku hraje opět Vsetín.
52:39
Vsetín se ve vlastní početní výhodě spíš bránil. Dopředu nic nevymyslel.
50:39
Za krosček na Korotvičku je vyloučen Žabka. Vsetín hraje přesilovku.
49:58
Dvě podobné akce, každá na opačné straně kluziště:
Hostující Květoň při rychlém protiútoku střílel z pravého kruhuk protější tyčce a Hronek na poslední chvíli vykopl betonem. Na druhé straně stejně zasáhl Hovi proti pokusu Dlouhého z prostoru mezi kruhy.
48:17
Přestože se Slavia usadila v útočném pásmu, přesilovou hru nevyužila.
46:17
Slavia hraje přesilovku, na trestné je Ondřej Hruška, který podrazil Davida Hrušku.
44:38
Duda se dostal do útočného pásma, zpětnou přihrávkou našel Žižku, který prováhal nejlepší okamžik pro střelu a proti zformované vsetínské obraně se už neprosadil.
42:30
Slavia je aktivnější, Vsetín se ale dobře brání. Když už jeho hráči nevědí, jak rozehrát, nerozpakují se vyhodit na zakázané uvolnění.
40:01
Začala třetí třetina.
40:00
Skončila druhá třetina.
39:37
Slávista Tomica nebezpečně zpoza obránce vystřelil z pravého kruhu, vsetínský brankář Hovi puk neudržel v lapačce, ale nebyl před ním nikdo, kdo by dorážel.
38:19
Slavia využila přesilovku - 2:0. Bednář střílel z prostoru mezi kruhy, Hovi jen vyrazil před osamoceného Vlasáka, pro kterého nebyl problém dorazit.
36:23
Duba hákoval Bednáře a je vyloučen, domácí mají výhodu přesilové hry.
33:48
Slavia je v plném počtu, v oslabení hosty nepustila do šance.
31:48
Hosté se dostali do rychlého nebezpečného protiútoku. Obránce Hrabal našel v útočném pásmu křižnou přihrávkou Ondřeje Hrušku, který však minul branku. Tlakem si hosté vynutili faul a budou hrát přesilovku - za vražení na hrazení pyká Drtina.
30:19
Vsetínští hráči špatně vyhodili, Žižka zachytil kotouč ještě na modré, našel Beránka, který střílel z prostoru mezi kruhy. Hovi jen vyrazil a dorážet se snažili Duda s Tomicou. Do branky se po závaru dostal jen útočník Tomica.
29:09
Lukáš Havel se probíjel po pravé straně, dostal se i přes dva vsetínské obránce, ale před brankářem ho už soupeři o puk obrali.
27:17
Slavia vede 1:0. Do brejku 2 na 1 šli Beránek s Tomicou; Tomica z prostoru mezi kruhy našel nalevo najíždějícího Radka Dudu, který se trefil nad Hoviho vyrážečku přesně k tyči.
26:41
Beránek chytrou přihrávkou vysunul Dudu, ten objel vsetínskou branku a střílel k protější tyči. Hovi zasáhl hokejkou na položenou ledě.
22:57
Domácí útočník Vlasák objel branku, ale pak nenašel prostor k prostřelení vsetínského brankáře.
20:01
Začala druhá třetina.
20:00
Skončila první třetina.
19:48
Vsetín se v přesilovce do žádné šance nedostal.
17:48
Za vražení na hrazení je na trestné slávista Divíšek. Vsetín hraje přesilovou hru.
17:30
Vsetínští špatně střídali, čehož využil domácí obránce Novák k rychlé přihrávce najíždějícímu Kolaříkovi. Ten vystřelil z pravého kruhu, ale Hovi vyrazil vyrážečkou.


Najdete na iDNES.cz