Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
SLAVIA - ZLÍN 2:3 (1:1, 0:2, 1:0), konec utkání
60:00
Konec utkání. V závěru ještě pálil Novák, ale těsně vedle levé tyčky. Slavia byla jednoznačně lepším mužstvem, ale nedokázala střílet góly.
59:57
Slavii se dlouho nedařilo dostat se do pásma. Dokonce mohl Čech trefit prázdnou branku. Kadlec ale na poslední chvíli puk tečoval mimo. Vyloučený je Kristek za nedovolené bránění a Zlín si vybírá oddechový čas.
58:30
Začíná slávistická power-play.
58:25
Oddechový čas Slavie. Kouč Růžička hráčům něco maluje.
58:00
Slavia marně dobývá obrannou modrou Zlína.
57:07
Zlínské dvojici Okál, Král se dařilo držet puk ve slávistickém pásmu, aniž by se snažili zakončit. Vyplatilo se jim to, protože domácí nakonec odpálili na zakázané uvolnění.
56:22
Slavii se nedařilo rozehrávka. Z pravého kruhu pálil přes obrábnce Král a puk se od horní tyčky odrazil do ochranné sítě.
55:32
Zlín se ubránil. Šanci měl po Supově přihrávce Divíšek, ale nedosáhl na puk, poté nadělala problémy brankáři Murínovi tečovaná střela Kadlece.
53:32
Slavia bude hrát přesilovku. Divíšek šel do akce jeden na jednoho, pomoci mu najížděl obránce Novák, ale toho nedovoleně bránil Špilár a je vyloučený.
51:57
Utkání sleduje 6 305 platících diváků.
50:53
Slavia se ubránila, neměla vážnější potíže. Okálovu ránu Franěk vyrazil, s Královým si také poradil.
48:53
Přesilovku si zahraje Zlín. Bednář zahákoval Čecha a je vyloučený.
47:47
Velký nápor si vypracovala i čtvrtá formace Slavie. Drtina však tak dlouho naznačoval střelu, až trefil zlínského hráče, který se mu do ní položil.
46:49
Je po přesilovce, Slavii se vůbec nepovedla. Jediná vážnější příležitost: Sup nahrál před branku Bednářovi, ale ten vůbec nevystřelil, puk se zamotal pod nohy.
44:49
Slavia pokračovala ve velkém náporu a vykoledovala si alespoň faul. Kovář trefil holí do obličeje Červenku.
43:57
Slavia snižuje - 2:3. Divíšek si nabruslil do levého kruhu, vypálil z těžkého úhlu a trefil se do horní poloviny branky. Asistence: Bednář, Sup.
43:29
Zlín se ubránil, ale měl velké štěstí, protože Slavia byla v drtivém tlaku. Puk létal před brankovištěm. Velké šance měl Duda, který už přehodil Murína, ale puk se kutálel kousek vedle tyčky. Stejně dopadly pokusy Hrušky a Kadlece.
41:29
Přesilovka Slavie: vyloučený je Martin Čech za držení hole.
40:30
Obě mužstva jsou v pěti.
40:01
Začala třetí třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. Slavia se snažila ještě o nápor, ale do brejku se dostal Zlín, jenže Kristovu dorážku Franěk pokryl.
38:30
Tomica a Houdek se do sebe pustili a oba jsou vyloučeni za hrubost.
38:14
Zlín vede už 3:1. Nenápadná střela Krále z pravého kruhu zapadla k pravé tyči Fraňkovy branky. Asistence: Hamrlík.
37:34
Zlín se ubránil. Slavia měla tlak, ale přes těsnou obranu se nedokázala dostat k zakončení.
35:34
Unikajícího Hrušku zahákoval Kristek a je vyloučený na dvě minuty. Slavia hraje přesilovku.
35:21
Utkání začíná být nervózní. Beránek se postrkával s Vosátkem a rozhodčí vylučuje. Slávista je vyloučený za sekání a zlínský hráč za krosček.
34:59
Kolařík zavezl puk do pásma, nabruslil si do steřlecké pozice, jeho ránu vyrazil Murín lapačkou nad horní tyčku. Potom se snažili dorážet Kadlec s Vondrkou, nedokázali však přehodit pravý beton zlínského brankáře.
33:34
Slavia bude hrát přesilovku. Dlouhý pronikal a hákoval ho Piluša a je vyloučený. Slávistický útočník je však vyloučený také, za přifilmovaný pád.
32:48
Rozhodčí gól uznává, Zlín vede 1:2.


Najdete na iDNES.cz