Diskuze

Slováci s Italy odvrátili blamáž. Švédové rozdrtili domácí Němce

Slovenští hokejisté málem nedosáhli na povinné vítězství proti Itálii. Ještě v 59. minutě prohrávali 1:2, pak vyrovnal při hře bez brankáře Libor Hudáček. V prodloužení pak o výhře za dva body Peter Čerešňák. Program druhého dne „A“ skupiny uzavřelo utkání domácích Němců se Švédy. Favorit ze severu vyhrál jasně 7:2.

Kde zase vzal komentátor České TV Ondřej Zamazal výslovnost Laršon místo Larson. To budeme říkat Erikšon, Johannšon ??? !!! Asi si to plete s jiným národem. Celou dobu ledního hokeje je to SON.

0 0
možnosti

Dneska s Lotyši se ukáže, jak na tom Slováci jsou.

1 1
možnosti

Pardon za mínus , ukliknul jsem se.

0 0
možnosti

Mě teda překvapili domácí Němci, 2:7 vypadá děsivě, ale nebýt té dvouminutovky, třeba by to nebylo tak vysoké skóre... klobouček před domácími fans, neskutečná atmosféra 

0 0
možnosti

Německý brankář má zvláštní příjmení. "Aus den Birken" = "Z bříz".

1 0
možnosti

Třeba to bude Z Bříz.

0 0
možnosti

5 minut zbyva v konec u soubezne hraneho utkani. Meli radsi prenosy zamenit. Francie2-3.

0 0
možnosti

Zamazal by to s tím sebemrskačstvím neměl přehánět.

0 0
možnosti

Slovaci odvolali brankare, ten v power play zavesil v prodlouzeni potom dali Slovaci vitezny gol a za odmenu za tento revolucni pocin v hokeji zahrali Slovakum Slovinskou hymnu :-)