Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Slovenští tipující věřili českému rivalovi

12 2001
Bratislava - Čtvrtfinálový zápas hokejového mistrovství světa v Německu mezi Českou republikou a Slovenskem vyvolal podle sobotního vydání slovenského listu Sme v zemi tipovací šílenství. "Byla to doslova davová psychóza. Vlastenectví šlo bokem, tipovalo se na vítězství Čechů. Tipů ve prospěch Slováků bylo zcela mizivé procento," napsal list. Podle zástupce nejmenované sázkové kanceláře se tipovalo na vítězství českých hokejistů zhruba třicetkrát častěji. Nejvyšší vklad na vítězství soupeře byl 70 000 korun, přičemž sázky za deset nebo patnáct tisíc byly běžné.


"Byl i pokus vsadit 100 000 korun na Čechy, ale nepřijali jsme jej. Našel se ale i jeden roduvěrný odvážlivec, nebo zoufalec, který vsadil na výhru Slováků pět tisíc korun," informoval zástupce kanceláře.

Další sázková kancelář Terno přijala za sázky na výhru Čechů celkem 1,1 miliónu korun, zatímco na vítězství Slovenska pouze 80 000 korun. "Celkově 96 procent tipujících u nás věřilo Čechům a jen čtyři procenta Slovákům," uzavřel deník Sme.

Autor:


Témata: Hokej - MS

Najdete na iDNES.czmobilní verze