Diskuze

Třinec otočil divoký zápas. Sparta zvládla šlágr, Kometa přemohla Pardubice

Jeden šlágr, souboj zklamaných i duel o pohodu. V 39. kole hokejové extraligy je několik hádanek, které rozluští nedělní odpoledne. Ve šlágru kola zvítězila Sparta nad Boleslaví až díky gólu kapitána Řepíka v prodloužení. Třinec prohrával doma s Budějovicemi už o tři góly, ale ve velké přestřelce nakonec uspěl a udržel druhé místo.
TK

16 fíků v zápase to už je pěkná sklizeň :)

0 0
možnosti
BM

Koalice mourků a zeber na 3 body málem nestačila...

0 0
možnosti
OB

Neházel bych flintu do žita...stačí si vzpomenout na první zápas Vladaře.

VK

Hamrlíku, kdyby vám rozhodčí nedali nesmyslnou pětiminutovou přesilovku (protože to v žádném případě nebylo píchnutí holí), vyhrál by Litvínov s prstem v nose...:-)

0 1
možnosti
AV

A23l78e36š 29V40a20j26g40a63r

24. 1. 2021 20:21

Fuj Litvínov, musíte na to používat kapesník...

0 0
možnosti
VN

Motor tuhle sezónu vůbec nezvládá 3. třetiny. Kolik už měl slibně rozehraných zápasů, které v závěru projel.

0 0
možnosti
RB

Čtyři inkasované góly na zápas jsou opravdu hodně.

0 0
možnosti
ZP

V Třinci se na srážkách někdo pěkně nabalil.

0 4
možnosti
VP

Nechápu Bědějovice takový náskok a v závěru prohra.

0 0
možnosti
MS

Celý zápas prohrávat, 2x o 3 branky, poprvé vézt 8:7 a nakonec vyhrát, tomu se říká šťastný konec. Jinak obrany měly dnes dovolenou.