Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
SPARTA - JIHLAVA 3:1 (0:0, 3:0, 0:1) Konec utkání
60:00
Utkání skončilo. Průměrný výkon stačil Spartě k vítězství. Hosty zachránil od většího debaklu velmi dobře chytající brankář Masalskis.
59:13
Tvrdou ránu Vostřáka vyráží Bříza betonem do rohu.
58:55
Do další šance se dostali domácí. Broš hledal před brankou Marka, tomu se ale v rozhodující chvíli puk přeskočil čepel hole.
56:18
Skvělý zákrok Masalskise, kterého se snažil zpoza branky překvapit Kratěna, ale gól nedal.
54:45
Chybu domácích v rozehrávce mohl potrestat Zajac, který jel úplně sám na Břízu, vystřelil, ale sparťanský brankář domácí podržel a vyrazil střelu do bezpečí.
53:33
Lubina s Malenou se dostali do přečíslení dva na jednoho, druhý jmenovaný však prováhal vhodný čas k přihrávce a tak se stačili domácí obránci vrátit a šanci zmařit.
Utkání sleduje 4 489 diváků
49:54
Domácí obdržený gól trochu probudil z ukolébaného výkonu a snaží se opět o útočnou aktivitu. Zleva pálil Richter, ale jen do připraveného Masalskise.
48:10
Jihlava snižuje na 3:1. Při přechodu do útočného pásma přihrál Ficenc Vostřákovi, který přesnou střelou švihem trefil k tyči Břízovi branky.
47:47
Špatnou rozehrávku Pilaře zachytil Altrichter, postupoval sám na Břízu, ale ten si s jeho pokusem poradil.
46:22
Ani sparťanům se přesilová hra nepovedla, pouze v závěru prověřili Masalskisovu pozornost Hanzlík s Netíkem, ale brankář hostů obě rány vyrazil.
44:22
Početní výhodu si zahrají znovu i domácí. Aktivního Dragouna přidržel Jeslínek a dostává dvouminutový trest.
42:39
Jihlava sehrála tu přesilovku velmi špatně, nedostala se ani do útočného pásma a domácí jsou již v plném počtu.
40:39
U levého mantinelu zahákoval Řezníček Ivana Padělka a dostává dvě minuty. Hosté mají tedy výhodu přesilové hry.
40:01
Začala 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Sparta má zápas plně ve své řežii. Uklidnění jí dodaly tři slepené branky a hostům nedovoluje téměř vůbec nic.
39:09
Sparta zvyšuje již na 3:0. Z pravého rohu našel Marek přesnou přihrávkou najíždějícího Řezníčka, který se jen opřel do puku a přesnou střelou nedal brankáři šanci.
38:28
Oba týmy jsou kompletní. Pozornost hostujícího brankáře vyzkoušel pouze střelou z pravého kruhu Řezníček.
36:28
Další vyloučení, tentokrát na obou stranách. Za Spartu Marek hrubost, na opačné straně za sekání Zajac.
35:59
Domácí nesehráli přesilovku špatně, ale se střelami Řezníčka a Marka si Masalskis poradil, stejně jako s pokusem Výbornýho. Hosté jsou v plném počtu.
33:59
Další početní výhodu si zahraje Sparta. Vyloučen je za držení hole Jeslínek.
33:21
Bakus se snažil zpoza branky překvapit Břízu. Chvíli vyčkával, poté si vybruslil až před domácího gólmana, ale ten jeho pokus chytil.
33:09
Domácí jsou kompletní.
32:40
Broš vystihl špatnou rozehrávkou hostů, přihrál do jízdy Netíkovi, ten tvrdě vypálil, ale puk minul jihlavskou branku a Masalskis nemusel zasahovat.
31:09
Jihlava si zahraje přesilovku. Za držení dostává menší trest Hanzlík.
28:36
Sparta si vedení v pohodě hlídá. Domácí Jihlavu přehrávají, hosté působí trochu odevzdaným dojmem. Břízu málem překvapil jen střelou z poloviny hřiště Rytnauer, domácí brankář s ní měl problémy, ale puk nakonec zkrotil.
26:23
Po přihrávce Lubiny se dostal do slušné šance Klimt, měl před sebou volný prostor ke střelbě, ale jeho ránu chytil Bříza do lapačky.
24:15
Sparta vede už 2:0. Z pravé strany zavezl puk do útočného pásma Kratěna, jeho střelu vyrazil Masalskis jen před sebe, kde ho nakonec dotlačil do branky Výborný.
22:44
Do šance se dostal hostující Čachotský, ale jeho střelou švihem se Bříza překvapit nenechal.


Najdete na iDNES.cz