Do nebezpečné střely Františka Kaberleho si lehli dva hráči domácích.
Kladno se v závěru drží na polovině domácích a bere si oddechový čas.
Pilař dlouho kroužil v útočném pásmu a hledal, komu by přihrál. Najíždějící Nedvěd však dostal puk na paty.
57:00
Oba týmy jsou v plném počtu. Hra ve čtyrech svědčila víc Kladnu. Hra je vyhecovaná a obě střídačky stojí na nohou.
55:00
Hra se dávno přesunula jinam, přesto se za sparťanskou brankou do sebe pustili Zeman se Sivkem. Oba dostali dvě minuty za hrubost.
54:21
Hra se nemění, hraje se bez přerušení. Po dlouhé době předvedl pěknou hokejovou akci František Kaberle. Ze středního pásma si najel až před branku, zbavil se dvou obránců, ale puk se mu nepodařilo zvednout.
52:20
Hra spíš než hokej připomíná tuhý boj o každý metr ledu. Hraje se tvrdě, ale rozhodčí nevylučuje.
50:20
Hra se přiostřila, přibylo nervozity. Sparťanští fanoušci jsou podráždění. Utkání nakonec sleduje 6650 diváků.
48:16
Sparta v plném počtu.
47:53
Začíná krátká kladenská přesilovka.
46:16
Síly na ledě se vyrovnají. Za hrubost dostal dvě minuty Hlaváč.
45:23
Kladno se oslabilo. Za hru vysokou holí si na dvě minuty půjde sednout Kysela.
44:27
Obraz hry se nemění. Sparta si hlídá náskok. Nedvěd se snažil dorážet střelu obránce Hanzlíka.
42:45
Kladno začalo náporem, ale Sparta ho nepouští do vyložených šancí.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. Na závěr ještě zkusil z prostoru mezi kruhy vystřelit Kašpařk, ale Orct puk chytil.
38:37
Hraje se ve vysokém tempu, ale v posledních minutách chybí zápasu střelba.
37:19
Kladno je v plném počtu. Spartě se přesilovka nevedla.
35:19
Sparta bude hrát v početní výhodě. Za nesportovní chování dostává dvě minuty Havel, když nafilmoval pád.
33:26
Sparta vede 2:0. Při krásné akci se puk přes Pilaře a Výborného dostal ke Kašpaříkovi, který se střelou po ledě trefil přesně mezi betony brankáře Orcta.
31:42
Sparta si zahraje dvojnásobnou přesilovku. Po akci, kdy se Výborného lajna dostala do přečíslení tři na jednoho, se kladenští hráči pustili do faulování. Za vražení ze zadu dostal dvě plus deset Tomáš Kaberle a Špelda si půjde sednout na dvě minuty za držení hole.
29:26
Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Za sparťanskou brankou přitlačil Mrázek Majeského na hrazení a ten se po něm ohnal. Oba jsou vyloučeni za hrubost.
29:08
Netíkovi se nepodařilo podstrčit puk pod ležícím Orctem a před kladenskou brankou se strhla mela.
28:57
27:51
Velkou šanci pro Martina Frolíka připravil Hořava, který mu nahrál před branku do výhodné pozice. Kladenskému útočníkovi se nepodařilo puk zvednout a Pöpperle výborným zákrokem chytil.