SPARTA - TŘINEC 1:2 po prodl. (0:0, 1:0, 0:1, 0:1), konec zápasu
61:06
Konec zápasu. Sparta - Třinec 1:2 po prodloužení.
61:06
Třinec vstřelil gól - 1:2! Tomas zavezl puk do útočné třetiny, kde se ho zmocnil Kroupa. Přihrál Polanskému, který doklepl kotouč za brankáře Dubu. Třinec tak získává důležité dva body.
60:30
Ton vybojoval puk na červené čáře, nabral rychlost a dostal se před Čechmánka, kterého si šikovně položil. Kotouč už ale nedokázal zvednout nad brankářovy betony.

Nepřehlédněte

Sparta:
Duba - Ptáček, Mrázek, Vykoukal, Tabaček, Černošek, Hanzlík, Benýšek, Cuník - Kratěna, Hlinka, Ton - Sivek, Langhammer, Netík - Zelenka, Rob, Dragoun - Protivný, Hromas, Vrbata.
Třinec:
Čechmánek - Tesařík, Výtisk, Kroupa, Frolo, Frühauf, Pácal, D. Seman, Daneček - Štefanka, Skořepa, Kolusz - Korhoň, Polanský, Tomas - Martynek, Steber, Hlouch - Daneček, Říha, Pavelek.
60:01
Začalo prodloužení.
60:00
Skončila 3. třetina. Zápas se bude prodlužovat.
58:00
Poslední dvě minuty 3. třetiny. Utkání sleduje 5829 diváků.
57:01
Sparta je v plném počtu. Třinec neměl žádnou vyloženou šanci.
56:01
První minuta přesilovky nebezpečnou situaci nenabídla.
55:01
Třinec bude hrát opět přesilovku. Černošek je vyloučen za hrubost.
54:33
Hlouch vyslal nebezpečnou střelu, kterou Duba instinktivně vyrazil. Poté ale nevěděl, kde přesně je puk. Sparťané kotouč nakonec zalehli.
53:25
Domácí měli další šanci. Hromasova střela ale Čechmánkovu branku neohrozila.
52:17
Sparta mohla jít ihned opět do vedení. V ideální pozici mezi kruhy ale Netík netrefil branku.
51:31
Třinec dal gól. Daneček naskočil z trestné lavice a zatáhl puk do útočné třetiny, kde nahrál Polanskému. Ten po ledě překonal Dubu. Je srovnáno - 1:1.
49:20
Sparta bude hrát přesilovku. Čechmánek vyhodil puk do hlediště a je vyloučen za zdržování. Místo něj jde na trestnou lavici Daneček.
46:47
Třinec početní výhodu nevyužil. Sparta je v plném počtu.
45:48
Výtisk tvrdě střílel od modré čáry. Hosté už zvedali ruce nad hlavu, ale Duba stačil puk na brankové čáře chytit.
44:47
Třinec bude hrát přesilovou hru. Za držení hole je vyloučen Rob.
43:44
Třinec je stále v náporu. Domácí ale pozorně brání. Když je potřeba vyhazují i na zakázané uvolnění.
41:44
Hlouch vystihl rozehrávku sparťanských obránců a bez přípravy vystřelil. Duba si s jeho střelou bez problémů poradil.