Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
SPARTA - VSETÍN 2:1 (1:0, 1:0, 0:1), konec utkání
60:00
Konec utkání.
59:58
Vsetín se pokouší o nemožné. Bude buly před Schwarzem. Kouč Kopřiva si bere oddechový čas. Bude se hrát power-play.
57:07
Vsetín snižuje. Po vsetínském tlaku se puk dostal k Ivanovi, který do něj šťouchl a ten se štěstím prošel pod Markem Schwarzem po ledě do sítě. Asistence: Dubec, Rob.
55:21
Šance Sparty: Štrba v přečíslení se snažil nahrávat Tonovi, obránci ale jeho pokus zblokovali. Přesto mohl dojíždějící Vopat pálit ze čtyř metrů, ale trefil jenom klečícího Altrichtera.
53:06
Hrabal zavezl puk do pásma, mezi kruhy našel Demela, ale ten byl tísněný. Přesto zakončil, ale slabě. Hrabal pálil od modré, Schwarz vyráží. Ze strany Sparty je to už spíš údržba.
49:43
Šance Vsetína: Demel zavezl puk do pásma, křížně nahrál Stantienovi, který si se střelou počkal. Nakonec přihrál Dubcovi, ale ten nedokázal puk usměrnit.
48:06
Je po přesilovce. Sparta ji sehrála ležérně, nikam se nehrnula. Hostující brankář Altrichter nemusel vůbec zasahovat.
46:06
Přesilovka Sparty, vyloučený je Květoň za hákování.
43:59
Vsetín se stále snaží hrát aktivně, ale naráží na pozornou obranu Sparty, která se soustředí na dobrou hru ve středním pásmu, nikam se netlačí, a proto nejsou šance ani jedné straně.
41:28
Je po vsetínské přesilovce. Hosté byli sice nastěhováni v útočném pásmu, ale žádnou vážnější šanci si nevytvořili.
40:01
Začala třetí třetina.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:28
V závěru druhé části si zahraje přesilovku Vsetín, vyloučený je Růžička za držení.
38:36
Vsetín je v plném počtu. Domácí si nevytvořili už žádnou další šanci. Naopak na druhé straně Ivan dobruslil puk a střílel zprava z nulového úhlu. Schwarz byl ale na místě.
37:15
Černoškovu střelu od modré vsetínský brankář vyrazil, ale jen zpět k Hanzlíkovi. S jeho ranou si ovšem také věděl rady.
36:36
Přesilovka Sparty, vyloučený Květoň za hákování.
34:30
Obrovská šance Vsetína na snížení. Z prostoru mezi kruhy pálil Duba, Schwarz vyrazil, ale z hranice pravého kruhu dorážel Valko, domácí brankář se stačil přesunout.
33:15
Sparta vede 2:0. Gól padl po rychlém brejku dva na jednoho, když nahrával z pravého kruhu Straka Chabadovi, který pohodlně doklepával do prázdné branky. Druhá asitence: Kratěna.
31:23
I Vsetín je v plném počtu. Sparta vyprodukovala jenom Černoškovu střelu od modré. Altrichter měl ale volný výhled, takže ji bez problémů vyrazil do rohu.
29:34
Začíná zkrácená přesilovka Sparty.
29:23
Dubec nedovoleně bránil a přesilovka Vsetína tím pádem končí. Bude se hrát čtyři na čtyři. Největší šanci měl Demel, který z levého kruhu přestřelil horní tyčku.
27:34
Přesilovka Vsetína. Vyloučený je Vrbata, který hákoval za domácí brankou Goreva.
26:40
Šance Sparty: Ton z pravého kruhu nahazoval, puk nebezpečně tečoval Štrba, ale reflexivně Altrichter vyráží.
25:38
Šance Sparty. Vrbata zleva nahrál mezi kruhy Růžičkovi, jeho střelu do horní poloviny branky zastavuje Altrichter levým ramenem.
23:53
Třetí šance Vsetína, který vstoupil do druhé části hodně aktivně. Z rohu po Schwarzově levici nahazoval puk Demel, tečoval ho Stantien a domácí brankář s velkými problémy vyráží.
22:56
V útočném pásmu Sparty zůstal po tvrdém střetu u pravého hrazení ležet Toman, za pomoci maséra odjel na střídačku. Vypadá to na problémy s levým ramenem.
22:10
Vsetín se snaží. Chmelíř pálil od modré, sparťanský brankář vyrazil do pravého kruhu, odkud střílel bez přípravy Květoň. Schwarz rozklekem mezi betony puk ukryl.
21:15
Janků zachytil kotouč ve středním pásmu, nahrál Jenáčkovi, jehož ránu vyrazil Schwarz k zadnímu hrazení. Od něho se dostal k modré, odkud střílel Bauer těsně vedle levé tyče.
20:01
Začala druhá třetina.


Najdete na iDNES.cz