Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
SPARTA - ZLÍN 1:3 (0:3, 1:0, 0:0), Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu.
59:09
Murín předvedl ukázkový zákrok. Kratěna se proháčkoval středem a vystřelil. Murín perfektním vymrštěním betonů zvednutý puk vyrazil.
58:40
Sparta hraje powerplay.
58:40
Šindel si vybírá oddechový čas.
58:40
Sparta bude hrát přesilovku. Za hákování si trest odpyká Melenovský.
56:51
Velkou šanci měl teď Zlín. Po Králově přihrávce se sám před Schwarzem ocitl Čech, ale prováhal správný okamžik pro střelu. Zavezl puk k rohu, kde už si prostor pohlídal sparťanský brankář.
55:41
Osobní desetiminutový trest za nesportovní chování dostává Hlavačka.
54:59
Po levé straně se proháčkoval Štrba, vystřelil, ale Murín jeho střelu bez problémů vyráží betonem.
52:21
Záhorovský chytil puk ze sparťanského vyhození do rukavice, položil si ho na led a hned vystřelil. Schwarz puk chytá. Sparťanští fanoušci začali skandovat: "Jarda Hřebík."
51:40
Platonickou snahu Spaty dokumentuje vyhození na zakázané uvolnění.
50:00
Sparťanská snaha neustává, ale zatím je marná. Murín moc práce nemá.
48:25
Další zlínský protiútok. Kristek s Mokrejšem šli dva na jednoho. Kristek přihrával do prava Mokrejšovi, který vypálil, ale minul pravý horní růžek.
46:39
Netík se podél levého mantinelu probojoval až před branku, ale jeho střela šla mimo. Sparta se pak ještě chvíli udržela v pásmu. Od modré to zkoušel Dobroň, ale Murín puk vyrazil.
45:00
Obraz hry se nemění. Mokrejš se teď proháčkoval mezi dvěma obránci, ale Schwarz s jeho střelou neměl problémy. Vyrazil puk vyrážečkou. Jinak Zlín se nerozpakuje a vyhazuje puky z obranné třetiny. Nepřidělává si problémy.
42:20
Sparťanská snaha je marná. Zlín svou pozornou obranou nepustil domácí vůbec do šance a už je v plném počtu.
40:20
Na dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučený Mokrejš.
40:01
Začala třetí třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. Skončilo sparťanské trápení i trápení diváků.
38:55
Zlín se znovu dostal do rychlého protiútoku. Leška od levého mantinelu nahazoval Hamrlíkovi, kterému střela zřejmě nesedla, protože netrefil odkrytou branku.
37:55
Sparťanská hra přiúpomíná křeč. Snaží se, ale nadaří se jim. Zlín hraje svůj obranný hokej a domácí do ničeho nepouští. Hra je nepohledná a divácí se nudí.
35:45
Za zlínskou brankou zůstal ležet znovu Vosátko. Sparťanští fanoušci vytáhli transparent: "Co se tu pořád válíte."
34:20
Sparta se dostala do přečíslení dva na jednoho. Vopat nahrával Netíkovi, který vystřelil zpoza pravého kruhu. Murín s jeho střelou však moc problémů neměl.
33:03
Oba týmy v plném počtu. Hra ve čtyřech do prořídlých sparťanských tribun moc vzruchu nepřinesla. Aktivnější byli domácí, ale stejně moc práce zlínské obraně nepřidělali.
31:03
Vopat vypíchl puk a zpoza modré vypálil. Murím puk chytil do lapačky, ale sparťanský útočník k němu dojel a dorážel na něj. Na ledě se strhla bitka. rozhodčí bude vylučovat na obou stranách. Vopat dostal dvě minuty za hrubost a Zubíček za držení.
28:32
Sparta se ubránila i podruhé. Zlín sehrál přesilovku lépe. Držel se v pásmu a kombinoval. Nedostal se však do vážnější šance. Když se Netík vracel na led, vystřelil z prostoru mezi kruhy Nosek. Schwarz vyráží.
28:32
Druhá přesilovka Zlína. Za vražení na hrazení si na trestnou lavici sedne Netík.
27:44
Sparta v plném počtu. Zlín nic zvláštního nepředvedl. Jen Leška s Hamrlíkem předvedli pěknou spolupráci. Leška nahrával od pravého mantinelu Hamrlíkovi, který mu puk hned vrátil. Před Leškou se otevřel protor, ale zlínský útočník promáchl a netrafil puk.
25:44
První přesilovku si zahraje Zlín. Vyloučený je Chabada, který narazil na hrazení kapitána Okála.
24:16
Zlín se mohl opět dostat do třígólového vedení. Čech zavezl puk do pásma z prostoru mezi kruhy prudce vypálil. Schwarz puk s obtížemi chytá.


Najdete na iDNES.cz