Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Štrach o chystané svatbě: Už stačí říct jen ano

Petr Štrach | foto: hcdukla.cz

23 2008
Dovolená je minulostí, jihlavští hokejisté už od včerejška zase plní pokyny svých trenérů. Dvojice Karel Dvořák, Roman Mejzlík jim na přivítanou po třech týdnech volna naordinovala fotbal. "Bylo to dobrý. Už jsem se mezi kluky těšil, tady alespoň na chvilku vypnu od všeho kolem," svěřil se urostlý obránce Petr Štrach.

Pětadvacetiletý odchovanec boleslavského hokeje má v posledních dnech celkem nabitý program. Chystá totiž svatbu.

"No jo, už to bude brzy, 2. srpna," prozradil. "Přípravy vrcholí, je kolem toho spousta zařizování a objednávání," dodal.

Návrat k hokejovým povinnostem pro něj tedy byl určitým vysvobozením. "No i když ono už je vlastně skoro všechno přichystané. V podstatě zbývá už jenom říct to ‚ano‘," prohlásil Štrach.

A na to se asi opravdu není potřeba nějak zvlášť chystat. "Kdepak, žádné zkoušení nebylo. Přijdu tam a nějak to snad ze sebe dostanu," usmíval se.

Celou letošní dovolenou strávil řízný jihlavský bek nejenom chystáním svatby, ale ruku k dílu musel přiložit také při stavbě rodinného domu.

"A jelikož jsme od trenérů dostali na konci června za domácí úkol myslet na kondici, tak jsem se byl občas i projet na kole," prozradil Štrach.

Tento týden se budou hokejisté Dukly ještě věnovat suché přípravě, v pondělí pak poprvé vyjedou na led.

"Škoda, že jsme nemohli jít hned, ale těch pár dnů už to určitě nějak vydržíme," uvedl jihlavský obránce.

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze