Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Střílejte góly, ať máme dítě, přeje si fanoušek

2 2001
N o r i m b e r k - (Od zvláštního zpravodaje iDNES) - Národní tým se probil přes nepříjemné soupeře v základní skupině a teď je na řadě osmifinále. V turnaji přituhuje, začíná se naostro. A právě v tuto dobu potřebují hráči nejvíce povzbudit, fanoušci mohou posílat vzkazy prostřednictívm iDNES. Mail už poslal i jistý Štěpán a reprezentanty burcuje opravdu důvtipně: "Čím víc dáte gólů, tolikrát se s přítelkyní pomilujeme.... Takže se snažte, chci být táta!" Další psaní se hrnou z celé republiky, ozávají se i fandové ze zámoří. "Nemám pochyb, že znovu zase vyhrajeme. Ať se všichni třesou!" říká Bob Neumann z Ameriky.

"Podpora od fanoušků je skvělá, moc za ní děkujeme," netají útočník Martin Ručinský.

Většinou čtenáři hráče nabádají, aby se nenechávali otrávit zákeřnou a dotěrnou hrou soupeřů a přejí hodně štěstí v dalších bojích. "Ačkoli hokej vůbec nesleduji, vaše zápasy mně přikovaly do křesla a se zatajeným dechem jsem vám držela palce. Díky za skvělou podívanou," rozplývá se Pavlína Suchá.

Občas někdo napíše i osobní vzkazy, třeba pro gólmana Milana Hniličku. "Vzkaz pro Hnildu. Skvělý postřeh, rychlý rozklek, dobrá práce s holí... Co víc si přát, aby měla naše brankářská jednička," chválí Martina Kalousová. 

Vzkazy můžete posílat na adresu dopisovatel@idnes.cz a náš zpravodaj je hráčům předá přímo v dějišti světového šampionátu.

 

 

 

Autor:


Grafton Recruitment Praha
SYSTÉMOVÝ INŽENÝR

Grafton Recruitment Praha
Praha
nabízený plat: 45 000 - 75 000 Kč

Najdete na iDNES.czmobilní verze