Utkání Švédských hokejových her

ŠVÉDSKO - ČESKO 1:2 v prodloužení(1:0, 0:1, 0:0)
Prodlužuje se
63:02
Utkání nakonec rozhodl Vlasák, který při průniku do útočného pásma prostřelil švédského obránce i gólmana Liva - 1:2.
62:00
Hraje se opatrně, jedinou šanci měl Ujčík.
60:01
60:00
Skončila třetí třetina. Stav zápasu je 1:1 a na řadě je pětiminutové prodloužení, kdy každý tým bude hrát se čtyřmi hokejisty.
57:02
Gureň málem překonal brankáře Svobodu, když při obranném zákroku tečoval Davidssonovu střelu - český brankář se však včas stačil přemístit.
55:00
Oba týmy hrají především opatrně v obraně, zápas zřejmě směřuje do prodloužení.
52:09
Obránce Sýkora tvrdě vypálil na Liva, ten puk kryl.
49:22
Procházka našel přesnou přihrávkou na modré čáře Hlinku, ale ten se při pokusu o brejk nedostal k pořádné střele.
47:23
Ani českému týmu přesilovka nesedla a Švédové hrají opět v plném počtu.
45:23
Čeští hokejisté budou hrát první přesilovku, na trestnou lavici míří Weinhandl za nedovolené bránění.
44:30
Švédové se dostali do přečíslení a Svoboda opět zázračně zasahoval.
43:25
Vůjtek se kličkou zbavil obránce, ale Liv jeho střelu kryl a ani Kučerova dorážka nebyla úspěšná.
42:05
Balaštík vyzkoušel Livovu pozornost z dálky.
41:38
Nosek se vrátil na led, hraje se opět v plném počtu.
40:01
Začala třetí část, český tým hraje v oslabení.
40:00
Skončila druhá třetina, stav zápasu je 1:1.
39:38
Čeští hráči špatně vystřídali, Mikael Johansson se dostal do brejku, který musel faulem hasit Nosek.
38:33
Hakansson trefil horní tyčku Svobodovy branky!
36:58
Do brejku se dostalo zlínské duo Balaštík - Leška, ale prvně jmenovaný trefil v koncovce jen brankáře.
34:39
Po několika hluchých minutách se český tým nečekaně propracoval ke gólu. Švédům se nepodařilo vyhodit puk, Procházkovu střelu Liv jen vyrazil a Vůjtek dorážel do odkryté branky - 1:1.
30:37
Leška za švédskou brankou srdnatě bojoval o puk, domácí obránci však subtilního útočníka tvrdě odstavili.
29:38
Ani tuto početní výhodu neodehráli Švédové dobře (dokonce se dopustili zakázaného uvolnění), český tým se bez problémů ubránil.
27:38
Druhá přesilovka domácích: za podražení je vyloučen obránce Marušák.
26:05
Do velké šance se dostal Weinhandl, ale trefil z brankoviště jen levou tyčku.
26:01
Švédové neodehráli přesilovku nijak geniálně, s několika střelami z dálky si Svoboda v pohodě poradil.
24:01
Vůjtek srazil u zadního mantinelu švédského brankáře Liva a je prvním vyloučeným hráčem tohoto zápasu.