Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Třebíčské hráče roztrpčily výroky Holíka

27 2001
T ř e b í č - Smutni z vážného zranění Tomáše Zelenky a zároveň pohoršeni výroky představitelů jihlavského hokeje jsou hráči Horácké Slavie Třebíč. Nedovedou pochopit, jak se v mezní situaci zachoval šéftrenér Dukly Jaroslav Holík, jehož chování považují minimálně za zarážející a odsouzeníhodné. "Hodně se nás dotklo jeho prohlášení, že místo zápasu a soucítění s Tomášem jsme šli raději na pivo. Nemůže za nás mluvit, neví, co cítíme. Z jeho strany je to vrchol lidské bezohlednosti," neskrýval roztrpčení z kontroverzních Holíkových slov útočník Horácké Slavie Petr Altrichter.Zde si přečtěte o aktuálním zdravotním stavu Zelenky a zde rozhovor s ředitelem APK Šulcem

"Nesmí si dovolit tvrdit, že se takové věci jednou za pět nebo deset let stávají, prostě se to nesmí stávat," prohlásil další třebíčský forvard Radim Freibauer. "Nemůže ani srovnávat Tomášovo zranění s jiným případem, kdy šlo jednoznačně o nešťastnou náhodu. Vždyť už dva metry od mantinelu měl Moravovy ruce na zádech."

Nad jihlavským bědováním o ušlém ziskem ze vstupného na páteční nesehrané utkání hokejisté Horácké Slavie jen nechápavě kroutili hlavou. "Když si pan Holík stěžuje, že přišli o dvě stě tisíc, dohodli jsme se v kabině, že se složíme a ty peníze mu klidně dáme," poznamenal Altrichter.

"Navíc nás rozezlilo, že může prohlásit o hráčích jako Reichel nebo Dopita, kterých si každý váží a děti je mají za vzor, že jsou to blbci," přidal další z řady důvodů jejich velkého zklamání.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze