Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Trenér Jandač se už zabydluje

26 2004
České Budějovice - Zatím se seznamuje s prostředím, ale všechno je dohodnuto. „Ještě jsme dojednávali nějaké detaily,“ uvedl manažer HC České Budějovice František Joun ohledně podpisu smlouvy trenéra Josefa Jandače s klubem, která by měla být stvrzena ve čtvrtek V úterý si trenér Jandač v doprovodu svého asistenta Milana Kupky prohlížel sportoviště, kde se hokejisté na příští sezonu připravují.

Manažer Joun upřesnil, že tento týden  bude novou smlouvu podepisovat také obránce Kotaška. Stále nejistá je přítomnost obránce Jasečka v českobudějovickém klubu. Je možné, že bude součástí trejdu.

Hovoří se o příchodu útočníka Štrauba ze Vsetína, kde by mohl Jasečko v příští sezoně hrát. „Nezáleží to jen na nás,“ potvrdil nepřímo možnou výměnu manažer Joun.

Informaci, že by v Jihlavě měli být obránci Čech a Jakeš, kteří hráli v Českých Budějovicích, vyvrátil jednatel Jihlavských Ivan Padělek. „Ani jsme o ně neusilovali,“ ujistil.

V Českých Budějovicích by se mohli objevit i bývalí hokejisté klubu, kteří hrají v zámoří. „S některými hráči jsem hovořil a ještě s některými mluvit budu,“ potvrdil Joun.

Vše se odvíjí od případné stávky v NHL, kterou někteří hokejisté považují za neodvratnou a sjednávají si předem kontrakty v Evropě. „S někým se tady možná diváci setkají,“ připustil manažer.

Stále je také možné, že se do Evropy natrvalo vrátí brankář Roman Turek. Zatím je ale jeho příchod do Českých Budějovic spekulací.

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze