Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Třetí vlna prodeje vstupenek se opozdí

11 2004
Praha - Až po dvacátém březnu začne třetí vlna prodeje vstupenek na mistrovství světa v hokeji, které od dubna hostí Praha a Ostrava. Společnost Sazka bude přes své terminály prodávat dosud rezervované vstupenky i na zápasy českého týmu, které nevyužije mezinárodní federace IIHF ani obchodní partneři pořadatelů.

Organizační výbor šampionátu v současnosti o těchto blokovaných vstupenkách stále jedná. "Cílem je co nejvíce snížit technické blokace a uvolnit do třetí vlny prodeje více vstupenek. Vzhledem k tomu, že tato jednání ještě probíhají, bude začátek třetí vlny prodeje, který byl původně plánován na 15. března, opožděn přibližně o týden," uvedli pořadatelé v tiskové zprávě.

V první fázi byl v závěru loňského roku spuštěn prodej lístků přes internet, od poloviny ledna přešla loterijní společnost na prodej na svých terminálech. Zápasy českého týmu byly rozebrány téměř okamžitě; v současné době jsou v prodeji vstupenky na některá utkání v základní části šampionátu, v následných kvalifikačních skupinách a ve skupině o udržení.

Datum začátku třetí vlny prodeje bude oznámeno na internetových stránkách www.sazkaticket.cz a www.mshokej2004.cz. Ceny takzvaných balíčků denních vstupenek na dva zápasy jsou rozděleny do tří kategorií podle atraktivity míst a odstupňovány podle vývojové fáze turnaje. Nejdražší lístky na finále tak vyjdou na 6500 korun, zatímco na baráž o udržení lze jít i za 130 korun. Mistrovství světa se v Praze a v Ostravě uskuteční od 24. dubna do 9. května.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze